bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

ФРІ-Табір «Active Citizens Camp» (Сколе)
31.05.2017

Завжди мріяв про мандри? Любиш нові зустрічі? Бажаєш прикрасити своє літо фантастичними спогадами? А ще навчитись чомусь новому? Заповнюй анкету на ФРІ-Табір «Active Citizens Camp». Ти пройдеш локальний тренінг від Британської Ради Active Citizens. Дедлайн - 12 червня 2017 р.

Active Citizens Ukraine (Активні Громадяни) - програма БР спрямована на розвиток громадського суспільства, формування міцних горизонтальних звязків в локальних громадах, побудови міжкультурного діалогу та соціального розвитку. У світі програма стартувала у 2009 і реалізується більш ніж у 40 країнах.

Мета проекту полягає у сприянні соціальним змінам і забезпеченні сталого розвитку шляхом створення і розбудови мережі молодих лідерів із залученням молодіжних організацій, які є рушіями реформ у своїх громадах та надання їм знань та навичок, що сприятимуть побудові відносин між людьми на засадах рівності та рівних можливостей, поваги до різноманіття, вміння вести безконфліктний діалог.

Внесок — 300 грн за 5 днів табору (харчування)

АНКЕТА (Дедлайн 12 червня 2017 року).

Контакти

  • Кривуля Артем +3800680698660 - координатор
  • Сивак Ганна +380939431874 - співкоординатор

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.