bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

ГО «Інститут податкових реформ» презентує проект «Фінансовий менеджмент для НУО: просто про складне»

Проект покликаний підвищити обізнаність працівників та членів громадських організацій, щодо фінансового планування та ведення бухгалтерської і податкової звітності. Сприятиме організаційній спроможності та фінансовій стійкості громадських організацій.

Прес-брифінги відбудуться:

1.м. Запоріжжя - 30 травня 2017 р. о 14:00 год у приміщенні Запорізької торгово-промислової палати (бул. Центральний, 4).

2. м. Дніпро - 31 травня 2017 р. об 11:00 год у приміщенні Днiпропетровської обласної ради (проспект Олександра Поля, 2, 4-ий поверх).

3. м. Харків - 01 червня 2017 р. о 12:00 год (прес-центр «Накипело». Адреса: вулиця Свободи, 7/9, бізнес-центр «Параллель‘50», перший поверх).

Проект «Фінансовий менеджмент для НГО: просто про складне» реалізується ГО «Інститут податкових реформ» в рамках проекту «Підтримка територіальних громад України у зв’язку зі збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб», що є одною з Ініціатив інфраструктурної програми для України Німецького уряду та виконуються німецькою федеральною компанієюDeutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Ініціативи націлені на допомогу регіонам з найбільшою кількістю внутрішньо переміщених осіб, а саме: Харківська, Дніпропетровська та Запорізька області.

Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH підтримує уряд Німеччини в досягненні цілей у сфері міжнародного співробітництва заради сталого розвитку. Пріоритетними напрями німецької співпраці з Україною є: демократія, громадянське суспільство, державне управління, децентралізація, енергетика та сталий економічний розвиток. Окрім пріоритетних напрямів німецька співпраця охоплює, зокрема, підтримку подолання кризових ситуацій на сході України. Також буде продовжено співробітництво у сфері запобігання ВІЛ/СНІД.

Запрошуємо до участі всіх зацікавлених осіб!

Більш детальна інформація:

тел.: +38(067) 539-00-27 або e-mail:ngo.ipr@gmail.com

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.