Інформаційні заходи від Представництва ЄС у Білій Церкві

22 травня 2017 року делегація Представництва Європейського Союзу в Україні відвідає Білу Церкву. У рамках візиту відбудеться низка інформаційних заходів, а саме:

Що? Публічна дискусія для молоді, активістів та ГО з оглядом молодіжних, освітніх та культурних можливостей та інформаційних ресурсів Представництва ЄС

Для кого? Для молоді, викладачів, представників ГО, медіа, представників місцевої влади Білої Церкви та Київської області

Коли/де? 22 травня, 10.00 – 11.30, м. Біла Церква, Білоцерківська міська рада, вул. Ярослава Мудрого, 15, 3 поверх, велика зала

Під час зустрічі учасники дізнаються про пріоритети Представництва ЄС, можливості співпраці у сфері освіти, молоді, культури,  спорту, ЗМІ та інформаційних ресурсів.

Що?   Інтерактивна гра для молоді на тему «Засідання Ради ЄС: як Україна отримала безвіз»

Коли/де? 22 травня, 13.00 – 15.00, м. Біла Церква, Інформаційний Центр ЄС Білоцерківського національного аграрного університету, площа Соборна 8/1, 1 поверх, читальна зала бібліотеки

Гра-зустріч для старшокласників та студентів допоможе пояснити студентам принципи та механізми роботи однієї з найважливіших інституцій Європейського Союзу. На прикладі процесу ухвалення рішення про надання Україні безвізового режиму учасники гри не лише розвинуть навички спілкування, ведення дебатів та зрозуміють, у який спосіб відбувається процес ухвалення рішень у Раді ЄС, але й, побувавши міністрами, зможуть власноруч долучитися до важливих питань порядку денного відносин між ЄС та Україною.

Що?   Вікторина на знання фактів ЄС з фотовиставкою «Впізнай миттєвості твоєї Європи»

Коли/де? 22 травня, 17.00 – 18.30, м. Біла Церква, Соборна площа

Під час вікторини учасники перевірять та вдосконалять знання про Європейський Союз та відносини Україна-ЄС. Найактивніші учасники вікторини отримають пам’ятні призи на згадку. 

Інформаційна кампанія «Будуймо Європу в Україні» – це серія інформаційно-просвітницьких заходів (вуличних акцій, виставок, семінарів, тренінгів, круглих столів). Мета кампанії – пояснити важливість реалізації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС. До участі у заходах в рамках інформаційної кампанії Представництва ЄС запрошуються усі охочі.

За детальною інформацією звертайтесь, будь ласка, до Ольги Гуртовенко, 050 82 02 777, ogurtovenko@internews.ua.

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом!Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.