bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Квест «Kyiv city access quest»

Ініціативна команда волонтерів розробила та підготувала квест «Kyiv city access quest», який розрахований на учасників з інвалідністю по зору. У квесті братимуть участь 6 команд по 2 учасники в кожній, один – незрячий, інший – із залишком зору. Квест відбуватиметься на маршруті центральних вулиць міста, на яких розташувалися доступні елементи інфраструктури. Аптека з тактильними позначками для незрячих, станції метрополітену зі схемами руху поїздів, розробленими для незрячих.

Мета квесту заохочення до ведення активного способу життя, орієнтація на місцевості за допомогою різних технічних пристроїв, розвиток комунікації між незнайомими людьми, тісна взаємодія незрячих і зрячих учасників, інтеграція людей з інвалідністю у соціум, популяризація рельєфно-крапкового шрифту Брайля, заохочення до творчих напрямків діяльності та інше.

Квест відбудеться за фінансового сприяння Ротарі Клуб Київ.

Початок 1 травня 2017 року о 10 годині за адресою м.Київ, Печерський узвіз, 5 від Центральної спеціалізованої бібліотеки для сліпих ім. М.Островського.

Контактна особа Ігор Кушнір тел. 093 441 50 10. 

 

Контакти

  • Ігор Кушнір
  • 093 441 50 10
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.