bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Документальний день в Театрі переселенця (Київ)
28.04.2017

Запрошуємо на Документальний день в Театрі переселенця 28 квітня о 19:00 у залі Goethe-Institut Ukraine, в рамках якого - зустріч із луганською журналісткою та презентація проектів Театру. 

В рамках події відбудеться зустріч з Марією Варфоломеєвою, луганською журналісткою, яка більше року провела в полоні у бойовиків так званої ”ЛНР”.

Ми розповімо про наш новий проект, учасницею якого стане Марія.

Майже 10 років Марія прожила в Києві, проте напередодні початку військових дій дівчина повернулася в Луганськ, доглядати за бабусею. В окупованому місті вона знімала ролики про життя міста, співпрацювала з центральними телеканалами. У січні знайомий попросив її сфотографувати приватний будинок. Як потім виявилося, в цій будівлі базувалися бойовики.

Марія Варфоломеєва потрапила в полон 9 січня 2015 року. Сепаратисти звинувачували дівчину в шпигунстві. Звільнили її тільки 3 березня 2016 року.

Марія прочитає свої щоденники, хроніки допитів і змісту в катівнях. Також, відповість на питання із залу.

В рамках вечора - презентація документальних проектів про війну в Авдіївці, розповідь про нашу останню прем’єру, документальну виставу «Діти та військові» в Театрі Максима Горького (Берлін) і проект «Class Act: Схід - Захід».

ВХІД ВІЛЬНИЙ! 

28 квітня, о 19.00, в актовому залі Goethe-Institut Ukraine (вул. Волоська 12/4, Поділ).

Матеріал опублікований у рамках спеціального медіа-проекту «Інформація для свідомих дій: почуй голос постраждалих внаслідок конфлікту на сході України», що  впроваджується Ресурсним центром ГУРТ за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією уряду США. 

Контакти

  • Театр переселенця
  • https://www.displacedtheatre.com/

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.