bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Експертні розмови про сталість наживо в Херсоні в рамках UkraineLab
25.04.2017

Форум «UkraineLab: Лабораторія сталості для громадських ініціатив та культури» запрошує на інтелектуальний open air – живу дискусію про те, як бути сталими в культурі, освіті й громадських ініціативах. Дедлайн - 25 квітня 2017 р.

Дискусії відбуватимуться 30 квітня з 12.30 до 14.00 на трьох майданчиках:

Майданчик “Сталість в культурі: Як формувати сталий та якісний культурний ринок?”

Спікери:
Олена Афанасєва (м. Херсон) – голова ЦГО Центр культурного розвитку “Тотем”.
Костянтин Почтар (м. Київ) – автор сольного проекту Postman, гітарист та вокаліст гурту “5 Vymir”, автор.

Яким є попит на культуру в столиці та регіонах України? Яку культурну ініціативу можна вважати сталою? Чи легко вижити та бути сталим? В чому радість та складнощі молодого музичного гурту в нашій країні? Якими основними висновками може поділитись регіональна культурна організація, яка успішно функціонує понад 15 років?

Майданчик “Сталість в освіті: Яка освіта потрібна для сталого розвитку суспільства?”

Спікерка: Дарина Данильченко координаторка магістерської програми “Управління неприбутковими організаціями” Інституту лідерства та управління УКУ.

Модераторка: Наталя Трамбовецька, координаторка тренерського пулу “Інша Освіта”

Яку освіту ми хочемо для себе та для своїх дітей? Яких результатів прагнуть досягнути освітні ініціативи та організації, що працюють в Україні, та чи можна назвати їхню діяльність успішною? Яку стратегію ми обираємо для себе на даний момент, щоб досягнути бажаного результату та впливу?

Майданчик “Сталість громадських ініціатив – комплексні та стратегічні підходи”

Спікер: Олександр Славський, програмний директор Impact Hub Odessa, координатор “Kiev Dialogue” в Одесі.

Модераторка: Альона Каравай (Івано-Франківськ/Берлін), співзасновниця ГО Інша Освіта, проектна менеджерка в спілці MitOst e.V., керівниця проекту “Діалог заради змін”, співзасновниця простору для холістичних освітніх та культурних івентів “Хата-Майстерня”.

Якими є засади стабільного багаторічного та безперебійного функціонування громадської ініціативи з динамікою постійного розвитку? Чи достатньо широко ми бачимо контекст, в якому працюємо, та чи використовуємо його потенціал? Який підхід у розвитку можна називати комплексним та які його ознаки?

Якщо бажаєте взяти участь, будь ласка, зареєструйтеся до 25 квітня за посиланням:https://goo.gl/forms/YZgfDpnevCPmTm0w1

Локація: База відпочинку “Петровець”. Переправа від набережної проспекту Ушакова 11.45

Форум UkraineLab відбудеться 27 – 30 квітня в Херсоні. В ньому візьмуть участь біля 80 професіоналів у сфері громадських ініціатив та культури з різних куточків України, які спільно працюватимуть над компонентами сталості для неприбуткових організацій. Міжнародна команда тренерів та експертів супроводжуватиме спільну роботу та поділиться своїм досвідом. Більше про подію: www.ukrainelab.info.

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.