bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Плейбек-театр для творчого розвитку та посилення громади Кам՚янець-Подільського

Запрошуємо мешканців Кам՚янець-Подільського (місцевих жителів та внутрішньо переміщених людей зі Сходу Україні та Криму) до участі у триденній тренінговій сесії з плейбек-театру, яка відбудеться 05-07 травня 2017 року. 

Протягом трьох днів учасники групи будуть навчатися формам плейбек-театру, сценічній взаємодії, будуть слухати історії один одного, досліджувати соціальні стереотипи, вчитися долати упередження та розвивати навички емпатії.

А вже у неділю для місцевої громади відбудеться плейбек-перформанс, де учасники будуть грати історії з життя мешканців Кам՚янець-Подільського. Перформанс відбудеться 07 травня о 14:30. Запрошуємо долучитися до перфомансу та неформальної бесіди з піднятих на перформансі питань представників державних органів, громадські організації, місцевих активістів.

Тренінгову сесію проводять акторки київських плейбек-театрів, організаторки соціальних проектів, Фестивалю «АРТ-Плейбек. Разом» – Вайнілович Наталія та Наук Тамара, а також плейбек-музикант – Анна Винниченко.

Реєстрація для участі у тренінговій сесії є обов’язковою! Місце проведення заходів уточнюється.

Реєстрація та організаційні питання за тел.: 0982823377 та 0506587849 Людмила Василівна

Захід проводиться в рамках Міжнародного театрального інклюзивного Фестивалю «АРТ-Плейбек. Разом» https://www.facebook.com/artplaybackfest.

Проект реалізується в рамках Програми національних обмінів, за фінансування Європейського Союзу та Національного фонду підтримки демократії (США).

ПРОГРАМА ЗАХОДУ

1 день, 05 травня

10:00 – 13:00 – Знайомство тренерів з Києва з місцевими активістами.

14:30 – 18:30 – Тренінг з плейбек-театру «Твої історії – мої історії: пошуки зв’язку між життям різних людей», відпрацювання нових форм пейбек-театру, розвиток тілесності.

Сесія 1. Гра історій про різну типологію стосунків між людьми

Сесія 2. Гра історій про стосунки між людиною і громадою

2 день, 06 травня

13:30 – 18:30 – Тренінг поглибленого вивчення плейбек-театру

Сесія 3. Музика та рух у плейбек-театрі

Сесія 4. Основи кондактингу: як ефективно та екологічно будувувати проведення плейбек-перформансу

Сесія 5. Нюанси формування та життєстійкості плейбек-колективу

3 день, 07 травня

10:00- 14:30 – Підготовка до виступу

14:30-16:00 – Відкритий плейбек-перфоманс учасників тренінгової сесії для місцевої громади

16:00 –18:00 – Шерінг: обговорення перфомансу та піднятих тем, вражень. Стратегія розвитку плейбек-театру у громаді, обговорення подальшої співпраці.

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 1  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.