bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Всеукраїнський екологічний фестиваль «ЧИСТОFEST»

29 квітня 2017 Р. відбудеться на всеукраїнський екологічний фестиваль «ЧИСТОFEST», в рамках світового руху «Let's Do It, World», що об'єднав 113 країн, ми це доведемо, зробивши нашу країну краще та чистіше.

Ти хочеш отримати нові враження та незабутні дні наповнені новим досвідом та купою нових знайомств? 

Тоді лови можливість – реєструйся за посиланням 

Ми команда Let's do it, Ukraine  шукаємо саме тебе!

Що ми пропонуємо - ми пропонуємо тобі стати частиною цього глобального дійства, та побачити весь процес з середини, тож долучайся до списку відповідальних та соціально активних волонтерів для організації та проведення широкоформатного фестивалю у м. Київ! 

Що у нас є- у нас мотивація, відкритість до нового, та найголовніше це вміння діяти. 

29 квітня на всеукраїнському екологічному фестивалі "ЧИСТОFEST", в рамках світового руху "Let's Do It, World", що об'єднав 113 країн, ми це доведемо, зробивши нашу країну краще та чистіше. 

У тебе буде можливість взяти участь у різних майстер-класах, творчих конкурсах, концертах, а також можливість стояти на головній сцені разом з відомими музикантами 

Навіть якщо ти зараз почуваєшся втомленим або трішки сумним, тим паче реєструйся, ми подаруємо тобі заряд енергії та позитиву, 

 

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 1  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.