Лекція-дискусія «Освітні програми ЄС: можливості для студентів та викладачів» (Дніпро)

5 квітня 2017 року о 10:00 Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує представників вищих навчальних закладів Дніпра та області: студентів, викладачів, науковців та всіх охочих на зустріч-дискусію щодо освітніх програм ЄС.

Що?  Відкрита лекція-дискусія «Освітні програми ЄС: можливості для студентів та викладачів»

Коли?  5 квітня 2017 року, середа, 10.00 - 11.30

Де?    м. Дніпро, Дніпровський національний університет ім. Олеся Гончара, Палац студентів ДНУ, мала зала

Для кого: для студентів Дніпровського національного університету ім. Олеся Гончара та інших ВНЗ міста. А також для молодих людей, які планують навчатися за кордоном та брати участь у програмах обміну.

Основними темами лекції будуть:

  • Програми та проекти Представництва ЄС для дітей та молоді (дискусійні клуби, Дні кар’єри, Євровікторина (Euroquiz), Школа європейських студій (EU Study Days), Євроклуби та програми ЄС для шкіл тощо);
  • Можливості освітньої програми Еразмус+ для університетів, студентів та викладачів.

Експерти дискусії:

  • Вікторія Давидова, радник з питань преси та інформації Представництва ЄС в Україні
  • Світлана Шитікова, директор проекту ЄС «Національний Eразмус+ офіс в Україні»

Інформаційна кампанія «Будуймо Європу в Україні» - це серія інформаційно-просвітницьких заходів (вуличних акцій, виставок, семінарів, тренінгів, круглих столів), які Представництво ЄС в Україні проводить протягом року по всій Україні. Мета кампанії – пояснити важливість реалізації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС. До участі у заходах в рамках інформаційної кампанії Представництва ЄС запрошуються усі охочі.

За детальною інформацією звертайтесь, будь ласка, до Ольги Гуртовенко, 050 82 02 777, ogurtovenko@internews.ua та Катерини Юдіної, 093 750 36 38, kudina@internews.ua.

Контакти

  • Ольга Гуртовенко
  • 050 82 02 777
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом!Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.