bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Прес-тур з агротуризму для ЗМІ з Дніпропетровської та Запорізької областей

Продовжуючи активну роботу у сфері розвитку агротуризму та сільської самозайнятості, Громадська організація «Розвиток громадянського суспільства України» оголошує про проведення безкоштовного прес-туру для представників ЗМІ з Дніпропетровської та Запорізької областей.

У рамках прес-туру відбудеться урочиста презентація музею сільськогосподарської техніки АФ «СЛАВУТИЧ», а також декількох садиб сільського зеленого туризму Запорізького району Запорізької області (“AQUAZOO”, с. Петрополь, “Єнотова Хата” с. Червоний Яр та “Садиба справжніх патріотів”, а також “Двір бджоляра”).

Завершуючи прес-тур, усіх представників ЗМІ очікує смачний фуршет з фірмовими пиріжками та іншими смачними національними стравами та смачний обід.

Прес-тур відбудеться 2 квітня 2017 року.

Реєстрація на участь за телефонами: 068 719 60 22, 099 540 06 90

Участь у прес-турі для представників ЗМІ повністю безкоштовна (трансфер, обід, розважальна програма - сплачує Громадська організація “Розвиток громадянського суспільства України”).

Контакти

  • 068-719-60-22
  • 099-540-06-90
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 1  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.