bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Інтернет-форум «Інтернет-технології для розвитку людини, суспільства» (Запоріжжя)
26.12.2016

Представників громадських організацій Запоріжжя і активних городян запрошують взяти участь в креативному інтернет-форумі «Digital Active Forum: Інтернет-технології для розвитку людини, суспільства, міста» 21 січня 2017 року. Форум відбудеться в рамках проекту «Посилення ІТ-потенціалу Запоріжжя».

ФОРУМ «Digital Active Forum: Інтернет-технології для розвитку людини, суспільства, міста» це масштабний Meet-Up для активістів Запорізького регіону. Протягом усього дня форуму пройде серія воркшопів і майстеркласів.

Ключові теми:       

- Ефективні онлайн-інструменти просування громадської організації: сайт, Google та Яндекс, Facebook, Instagram;

— Сучасні проривні ідеї для розвитку громад;

—Інтернет-простір та освітні можливості для розвитку;

— Серія воркшопів з SMM та SEO.

Форум відбудеться в рамках проекту “Посилення ІТ-потенціалу Запоріжжя”, який спрямований на надання безкоштовного навчання по web-програмування з метою створення власного інформаційного ресурсу представникам знову і непредставлених в інтернет-просторі НГО Запорізької області, а також представникам уразливих груп із Запорізької області: представників ВПО, ветеранів АТО, матерів дітей з особливими потребами. цей проект надає можливості для участі громадян, які постраждали через конфлікт в місцевому економічному зростанні шляхом розвитку їх здібностей, необхідних для поліпшення комунікації місцевих громадських організацій з цільовою аудиторією.

 Форум пройде 21 січня 2017 року, з 10:00 до 18:00 в конференц-залі «Khortitsa Palace» за адресою бул. Шевченко, 71-А.

Зареєструватись для участі в форумі можна за посиланням:

Проект має соціальний характер і реалізується ЗГО «Центр розвитку кар’єри «Професіонали» за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках програми Українська Ініціатива щодо підвищення впевненості (UCBI).

Контакти

  • ГО «Центр розвитку кар’єри «Професіонали»
  • +38 099 065 13 70

Коментарі

Наталя Криворучко   2703 дні тому   #  

Чи компенсуються витрати на проїзд учасникам із інших міст Запорізької області?

  •   Пiдписатися на новi
  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.