bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Публічна дискусія «Технології заради розвитку: ефективна розбудова спроможних громад в Україні»

22 листопада 2016 року з 11:00 до 13:00 у Києві (вул. Жилянська 75, 4й поверх, БЦ «Євразія») відбудеться Публічна дискусія «Технології заради розвитку: ефективна розбудова спроможних громад в Україні». Захід ініційований корпорацією Майкрософт у партнерстві з Ресурсним центром ГУРТ.

Метою заходу є пошук нових ефективних моделей співпраці громадських організацій, бізнесу, донорів та влади в результаті застосування яких, спроможні громади зможуть створити оптимальні умови розвитку кожного мешканця. Сучасні інформаційно-комунікаційні технології дозволяють суттєво підвищити ефективність розбудови спроможних громад. Учасники заходу зможуть побачити нові можливості доступу до сучасних інформаційно-комунікаційних технологій.

Спікерами заходу будуть представники Міністерства регіонального розвитку, Посольства Швеції (Sida), Агенції міжнародного розвитку США (USAID), Глобальної мережі TechSoup (Польща), компанії «Майкрософт Україна», лідери провідних громадських організацій, що займаються питаннями розбудови спроможних громад в Україні.

Запрошуємо журналістів та представників ЗМІ відвідати цей захід. Акредитація журналістів та представників ЗМІ до 17:00 21 листопада 2016 р. за телефоном +38 (044) 2961052 або електронною поштою omelchenko@gurt.org.ua, контактна особа – Валерія Омельченко.

Довідково

Заснована у 1975 році корпорація Microsoft є визнаним світовим лідером у галузі розробки програмного забезпечення, а також у наданні послуг та рішень, які допомагають людям та компаніям досягати більшого.

З 2003 року в Україні працює компанія «Майкрософт Україна», до завдань якої входить розвиток ринку програмного забезпечення, а також впровадження і локалізація новітніх технологій на території України.

Додаткову інформацію про компанію та продукти Microsoft можна знайти на веб-серверах Microsoft: www.microsoft.ua.

Ресурсний центр ГУРТ - це національний центр суспільної інформації та експертизи, що з 1995 року сприяє суспільним перетворенням в Україні, використовуючи та розвиваючи потенціал інститутів громадянського суспільства.

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 3  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.