bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Другий україно-чеський БарКемп (Херсон)

Мета БарКемпу 2016 – громадянське суспільство і незалежна журналістика -підтримати, допомогти, надихнути і надати можливість людям не тільки з України та Чеської Республіки, а й інших країн поділитися один з одним хорошим і поганим досвідом з громадського активізму, планування і проведення громадських кампаній, а також у сфері незалежної журналістики.

Де: Херсон, в приміщенні Херсонського державного університету

Коли 14 листопада (з 10:00) – 15 листопада (до 16:00)

Для кого: активісти, волонтери з громадських організацій, незалежні журналісти, представники донорів.

Баркемп 2016 продовжує традиції торішнього успішного баркемп, в якому взяло участь близько 60 учасників та учасниць і було проведено 14 презентацій від лекторів з Чехії та України. Атмосферу першого баркемпу можна відчути в цьому репортажі.

У заході візьмуть участь переважно представники некомерційних організацій, громадських ініціатив, університетів і незалежних ЗМІ.

NESEHNUTÍ оплачує учасникам 50% дорогу, 100% проживання, кава-брейки протягом всього баркемпу. Частиною баркемпу також буде спільна вечірка по завершенні першого дня, де приготуємо для Вас невелике вегетаріанське частування.

Що таке БарКемп?

Коротенько баркемп можна охарактеризувати як відкриті спільні заходи у вигляді майстер-класів, організаторами яких є самі учасники. В основному, це відкриті дискусії, презентації цікавих проектів, програм, ініціатив, обмін інформацією та досвідом. Протягом всього баркемпу будуть проходити паралельно два майстер-класи / дві лекції в невеликих групах (для кращої комунікації). Суть баркемп не тільки в лекціях і презентаціях. Тут ви зможете проявити свою активність і знайти натхнення.

Частину програми підготують організатори (виступлять лектори з України та Чеської Республіки), а частину програми передбачена для виступів зацікавлених в цьому учасників баркемпу). Винагорода за виступ складе 500 гривень.

Більш детальну інформацію ви можете знайти, наприклад, тут:  http: //en.wikipedia.org/wiki/BarCamp або https://uk.wikipedia.org/wiki/BarCamp.

Захід проходитиме українською та російською мовами з послідовним перекладом (чеська-українська / російська і навпаки).

Заявка 

Заявку відправте, будь ласка, не пізніше 30-го жовтня 2016 року.

Всіх обов’язково проінформуємо про результати не пізніше 5-го листопада 2016 р

Контакти

Павло Гофмайстров: kherson@nesehnuti.cz

Петр Махалек: kherson@nesehnuti.cz

Наталя Козаренко: kherson@nesehnuti.cz

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 2  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.