bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Форум-вистава про жінок і АТО в Івано-Франківську
17.10.2016

Жінки, АТО, переселення, складнощі… Що робити з викликами, з якими через анексію Криму та бойові дії на сході України стикаються жінки? Знаходити відповіді на це питання через творчість запрошуємо на форум-виставі 23 жовтня в Івано-Франківську.

Афіша форум-вистави у Франківську

У мене приголомшливі враження після вистави. Я вирішила дуже багато проблем, які були в мене всередині. Зараз я на них подивилася з боку і знайшла виходи”, - відмітила після форум-вистави в Харкові глядачка Наталя.

Форум-театр - це можливість почути людину. Кожну людину, а не якусь масу людей. У балансі між тим, щоб почути кожного і висловити свою думку, і з’являється той тендітний мир, якого багато хто сьогодні хоче”, - підкреслює громадська діячка з Бердянська Алла.

Показ форум-вистави відбудеться 23 жовтня о 14:00 у вільному просторі “Станція” за адресою вул. Незалежності, 4. Вхід вільний.

Форум-вистава створена жінками, які були змушені переїхати у зв’язку з бойовими діями чи анексією Криму і тепер живуть на території Львівської та Івано-Франківської областей. Також до сценарію доклалися місцеві активістки та волонтерки.

Актрисами в постановці стануть самі авторки сценарію. Формат форум-вистави передбачає можливість для аудиторії втручатися у показувані сюжети та випробовувати власні стратегії для вирішення показаних складностей.

Приходьте подивитися реальні історії конкретних жінок, з усією їхньою тугою та радістю, і ви побачите, що жінки під назвою “середньостатистична переселенка” просто не існує. У кожної — своя історія, у кожної — своє обличчя. Але є спільні проблеми — і виходи з них також існують. А може, ці проблеми спільні і для жінок, які нікуди не переселялися?

Контакт: Олеся 0990458198

Проект реалізовується в Сєвєродонецьку, Дніпрі та Івано-Франківську ГО “Театр для діалогу” за технічної та фінансової підтримки ООН Жінки. В Івано-Франківську партнером проекту є громадський проект “Відкритий театр”.

Контакти

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.