Переможці першого раунду Всеукраїнського конкурсу AgroChallenge стануть відомі 13 жовтня

Команди-переможці ROUND 1 будуть оголошені 13 жовтня в рамках V Фестивалю інноваційних проектів «Sikorsky Challenge 2016».

Бізнес-акселератор AgroChallenge почав роботу в червні 2016 року. Перший етап відбору проектів на конкурс тривав до вересня. На конкурс було подано 69 заявок з усієї України.

Проекти, які за рішенням експертів ринку заслуговували на увагу - отримали гранти на акселеративну програму і пройшли навчання, менторську підтримку і підготовку до пітчингу на фінальному заході перед групою інвесторів і журі.

Ігор Лисицький, засновник і ідеолог Фундації AgroChallenge:

«Завдання конкурсу в популяризації технологічних стартапів, комерціалізації наукових розробок для агросектору, залученні інвесторів до фінансування перспективних рішень. Щоб зрозуміти, наскільки ідея сильна і потрібна, проекти проходять багаторівневу оцінку: експертами виступають лідери агробізнесу. Ми раді, що у відборі беруть участь такі високотехнологічні агрокомпанії, як Кернел, а також приватні та інституційні інвестори. В процес крім цього залучена грантова комісія, яка вже за підсумком експертної оцінки приймає фінальне рішення про участь команди проекту в бізнес-акселераторі. Якщо оцінка позитивна, стартап має шанс на отримання гранту на роботу в акселераторі з метою подальшого розвитку та доопрацювання ідеї. Ми не ставимо ніяких перешкод і критеріїв для учасників, будь-який бажаючий може взяти участь в конкурсі».

Євген Осипов, Директор агробізнесу Кернел:

«Шлях інновацій - єдино правильний в умовах динамічного розвитку агробізнесу. Протягом останніх років Кернел використовує широкий спектр інноваційних рішень у виробництві. Системи точного землеробства, супутниковий моніторинг в режимі онлайн, GPS-навігація, картографування врожайності, безпілотники, квадрокоптери, мережі метеостанцій, власні науково-дослідні центри. Крім технічних інновацій, активно йде впровадження в аграрне виробництво ІТ-нововведень. Нам важливо отримувати стабільно високі врожаї при оптимальних витратах, виробляти якісну, але при цьому дешеву продукцію. Високі технології відіграють в цьому одну з ключових ролей, а для їх розвитку важливий, в першу чергу, інтелектуальний потенціал української молоді. Ми раді можливості брати участь в проведенні конкурсу інноваційних проектів AgroChallenge. За допомогою таких проектів для студентів, випускників ВНЗ, молодих фахівців ми створюємо підприємницьке конкурентне середовище і розвиваємо інноваційні стартапи в агробізнесі ».

Фінал конкурсу відбудеться 13 жовтня в НТУУ «Київський політехнічний інститут ім. І. Сікорського» в рамках Фестивалю інноваційних проектів Sikorsky Challenge.

Адреса проведення заходу: м. Київ, проспект Перемоги, 37 корп. 6 (Центр інноваційного підприємництва).

Акредитація гостей і ЗМІ розпочнеться о 09.30.

З питань акредитації та участі звертатися до Верещак Анни за телефоном +38095 87-117-87 або на пошту a.vereschak@itcompete.org 

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом!Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.