bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Всеукраїнський кліматично-енергетичний форум «Енергія Змін 2016» (Київ)
13.09.2016

1 - 4 грудня 2016 р. в Києві відбудеться всеукраїнський кліматично-енергетичний форум «Енергія Змін 2016».

Тема форуму  “Енергія Змін 2016” - об’єднання заради розвитку. Форум збере 30 команд еко-активістів з різних куточків України, які мають успіх у втіленні проектів сталого розвитку.

Разом ми створимо бачення сталого розвитку України і дамо відповідь, яку ми хочемо мати бачимо енергетику країни в майбутньому.

На форумі ви матимете змогу:

  • поділитися досвідом соціальних змін та дізнатись про нюанси командної роботи від успішних команд екоактивістів;
  • вдосконалити навички прийняття спільних рішень;
  • прокачати вміння долати конфлікти та обертати складні ситуації на загальну користь;
  • поспілкуватись з визначними українськими особистостями, в тому числі представниками політичної влади та бізнесу для виявлення можливостей співпраці.

Після основної програми, на “Енергії Змін 2016” передбачається динамічна вечірня програма, яка включатиме еко-квест, музичний вечір та інші активності.

Дати та умови реєстрації

Для участі у Форумі, прохання зареєструватись за цим посиланням до 15 жовтня 2016-го року.

Кількість місць обмежена, відбір учасників відбуватиметься на конкурсній основі.  Перевага буде надаватися командам, які вже працюють у сфері енергетики, збереження довкілля, в кліматичному русі.

Про результати конкурсу буде повідомлено 30 жовтня. Після чого відібрані учасники протягом двох тижнів мають підтвердити участь і сплатити організаційний внесок.

Розмір організаційного внеску:

для тих, хто зареєструється до 30.09 - 150 грн за 4 дні,

для тих, хто зареєструється в період 30.09-15.10 - 200 грн.

Партнери та підтримка

Форум «Енергія Змін» організовують Екоклуб (Рівне) і Українська молодіжна кліматична асоціація (ГО “УМКА”) за підтримки Представництва Фонду імені Гайнріха Бьолля в Україні.

Партнери заходу: DRA e.V. за фінансування Міністерства закордонних справ Німеччини, Робоча Група України з питань Зміни КлімРобоча група неурядових екологічних організацій з питань зміни клімату (РГ НУО ПЗК), Екоцентр, ГО “Інститут миру і порозуміння”, Громадянська Платформа Нова Країна, Громадянська Мережа ОПОРА.

Інформаційні партнери: WWF (Всесвітній фонд природи)

* «Енергія Змін» - українська адаптація міжнародного форуму Power Shift.

Power Shift - це подія, зазвичай саміт або форум, яка розвиває кліматичний рух, в країні проведення та глобальний. Форуми Power Shift проводяться з 2007 року, і наразі відбуваються в США, Австралії, Новій Зеландії, в Європі, Африці, Індії, Японії та Південній Азії. Ця подія об’єднує кліматично-енергетичних активістів і громадські організації всієї країни, в якій проводиться, для обміну знаннями та набуття навичок, необхідних для залучення широких мас населення до вирішення проблеми зміни клімату.

Це вже п’ята “Енергія Змін” в Україні. Щороку форум створює новий етап розвитку кліматичного руху в Україні. Його учасники проводять акції та флешмоби, організовують тематичні кампанії та проекти. Тут запалюються нові зірки українського кліматичного та енергетичного руху.

Детальніша інформація:

на сайті Екоклуб Рівне  та УМКА.

Новини публікуватимуться на сторінці Facebook

Контакти

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.