bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

На вихідних: кіно та урбаністика, колективна вишивка, «Ідентичність», «Мама³» та Вечір Екзюпері

ГУРТ пропонує до вашої уваги найцікавіші події 6-9 травня 2016 року у Києві та області. Недалеко від Києва, у Славутичі, відбудеться Міжнародний фестиваль кіно та урбаністики «86». Безпосередньо у Києві ви зможете долучитися до створення колективної вишивки, відчути останній подих великодніх свят на Paska Fest, дізнатися альтернативні точки зору на мистецтво завдяки музейним виставкам, підготуватися до Дня матері і поміркувати про війну і життя під час екранізації «Маленького принца» Екзюпері. 

6-9 травня 2016 року - Третій міжнародний фестиваль кіно та урбаністики «86» у Славутичі. На вас чекає фотовиставка володаря премії Найкращий фотограф року у Швейцарії - Нільса Акермана, українська прем'єра фільму «Чорнобильські бабусі» Анн Богарт і Холлі Моррі, перший національний кіноконкурс ПАЛЬМА ПІВНОЧІ, Прем'єра і конкурс My Street Films Ukraine, урбаністична, дитяча та музична програми. І це не все!

Читати більше… 

6-9 травня 2016 року - Воркшоп з колективної вишивки. Національний художній музей України,  міжнародний проект Stitch і Волонтерський центр на Фролівській запрошують всіх, хто цікавиться сучасним мистецтвом і традиційними ремеслами, приєднатися до воркшопу групи норвезьких художників The Stitch Project, що проходитиме 6 і 8 травня у приміщенні Національного художнього музею України та 7 травня на дитячому майданчику Волонтерського центру на Фролівській 9/11.

Читати більше… 

6-9 травня 2016 року – останні дні на Paska Fest. В парку на Володимирській гірці на гостей чекають більше 10 культурних і гастрономічних зон. Фестиваль Paska Fest проводиться в Києві вперше. Його мета – об'єднати в одному місці людей, яких цікавить смачна їжа, творчість і дозвілля. Вхід вільний.

Читати більше…

6-9 травня 2016 року - Виставка живопису «Музейна колекція» Анатолія Криволапа. На виставці представлено понад 60 робіт, серед них ті, що зберігаються у приватних колекціях, та зовсім нові картини Криволапа. Виставка триватиме до 19 травня у Cultprostir Hub, що розташований у Музеї Історії Києва. Вхід – 30 грн.

Читати більше… 

8 травня 2016 року – авторська екскурсія виставкою «Ідентичність. За завісою неозначеності» з кураторкою, науковою співробітницею НЦТМ ім. Леся Курбаса, перформеркою групи ТанцЛабораторіум Ларисою Венедиктовою. Лариса Венедиктова обрала з виставки три роботи, які хотіла б використати для розмови про специфічність, про те, чому ми не можемо відчути майбутнє і як мистецтво стає гравітацією. ЇЇ точку зору можна дізнатися о 14:00 у Національному художньому музеї України. Вхід – 10-30 грн.

Читати більше… 

8 травня 2016 року - Майстер-клас «Мама³» («Мама в кубі)» у Арт-майстерні Дому освіти та культури «Майстер Клас». Діти можуть написати стилізований портрет мами, попередньо ознайомившись з різними стилями — кубізм, модернізм, імпресіонізм…
Матеріали: полотно, акрил. Вартість - 250 грн.

Читати більше…

9 травня 2016 року -  Вечір Екзюпері та Маленького принца. Літературний кіноклуб збирається 9 травня, коли світ згадує про трагедію війни, аби зберігати мир, пам'ятати про його вічну потребу й значущість для розвитку життя. У програмі розмова про автора та перегляд екранізації «Маленького принца». Початок - 16:00. Вхід – 20 грн.

Читати більше…

Ілюстрація: Kim-Min-Ji

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.