bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Табір для еко-активістів «Енерджайзер Кемп» (Миколаївська область)
26.04.2016

Табір для еко-активістів «Енерджайзер Кемп» об’єднає людей для навчання, спілкування та захисту заповідних берегів Південного Бугу (Миколаївська область). Енерджайзер кемп відбудеться 1 – 14 липня 2016 року. Небайдужі активісті, митці та дослідники поділяться своїми знаннями та уміннями з учасниками табору та разом вступляться за збереження древньої природи національного парку. Теми обговорень і занять охоплять, але не обмежаться мистецтвом для змін, неформальним просвітництвом, технічними та ідейними рішеннями для втілення яскравих громадських проектів в містах. 

Місце проведення табору - Бузький Гард - одна з рідкісних локацій, де природа збереглася практично без змін за останні декількасот років. Каньони, валуни та круті береги Бугу, лишились такими якими їх бачили ще запорожці. Подібних куточків в Україні стає все менше. Чи залишиться Бузький Гард таким в найближчі роки, залежить від нас з вами. Можливість побудови дамби на Південному Бузі ставить під загрозу існування цієї величної екосистеми.

Серед спікерів табору -  активісти Реанімаційного пакету реформ, Дивовижні, WWF, Хата-Майстерня, Greencubator, Асоціації велосипедистів Києва, Національного екологічного центру України, Української молодіжної кліматичної ассоціації і Екоклубу Рівне.

Ми забезпечуємо:

  • таборову інфраструктуру -  душі та туалети, навіси, столи (разовий внесок - 200 грн);
  • триразове вегетаріанське харчування/можливість готувати самостійно ;
  • доїзд від Первомайську або Южноукраїнську  щоденним трансфером та раз на на декілька днів з Києва, Миколаєва, Одеси;
  • інструкцію, як дістатися табору.

Щоб стати учасником табору, необхідно:

  • заповнити реєстраційну анкету учасника за посиланням.
  • оплатити  реєстраційний внесок (для зареєстрованих учасників - на розрахунковий рахунок).

Кемпінгове спорядження учасники організовують самостійно. Можлива оренда обладнання (намети, спальники, каремати).

Якщо у вас є все для участі в таборі, крім фінансової можливості – станьте нашим волонтером на час проведення табору. У нас є 10 волонтерських місць (волонтери не сплачують таборовий внесок, їм забезпечується безкоштовне харчування).

Анкета волонтера за онлайн-посиланням, дедлайн 9 червня 2016 р:

Анкета учасника табору.

Організатори: ММГО «Екоклуб» та Національний екологічний центр України за підтримки Фонду ім. Гайнріха Бьолля та Регіонального Екологічного Центру.

Контакти

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.