bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

«Форум міжрегіональної співпраці» для підприємців-переселенців (Вінниця)
18.03.2016

30-31 березня 2016 року у Вінниці відбудеться «Форум міжрегіональної співпраці»  для посилення бізнес-зв'язків громади й переселенців.

Піонером і флагманом у програмах із соціально-економічної підтримки переселенців-підприємців стала Вінницька обласна правозахисна організація «Джерело надії». Лише протягом останніх двох років за ініціативи «Джерела надії» та підтримки Представництва Міжнародної організації з міграції в Україні на Вінниччині народилися близько 100 мікропідприємств, створених  внутрішньо переміщеними особами. Переважна більшість з них продовжують успішно функціонувати, здійснюючи бізнес-діяльність, отримуючи прибуток і розширюючись, освоюючи ринок і забезпечуючи робочими місцями не лише земляків-переселенців, а й вінничан.

Мета новачків - успішно інтегруватися у бізнес - середовище Вінниччини, поліпшити ефективність власної діяльності. Тому кожен із молодих підприємців-переселенців шукає нові можливості та інноваційні напрямки для подальшого зростання. Звісно, що досягнення нового рівня розвитку неможливе без виходу на майданчик, спільно створений громадою та вимушеними переселенцями для ділового спілкування.

В 2015 році у Вінницькій області розпочато реалізацію проекту ЄС «Центр адаптації переселенців та підприємців із зони АТО та Криму у Вінницькій області». Основними завданнями проекту є сприяння адаптації вимушених переселенців із зон конфлікту у Вінницькій області та допомога їм започаткувати власний бізнес або підтримати уже існуючий. Даний проект виконується в рамках програми ЄС «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні».

Продовжуючи соціальний супровід своїх «підопічних», ВОПО «Джерело надії» за сприяння Представництва Міжнародної організації з міграції в Україні, спільно із проектом ЄС «Центр адаптації переселенців та підприємців із зони АТО та Криму у Вінницькій області» запрошує підприємців з числа нових членів громади до всіх корисних для розвитку заходів. Організовуючи «Форум міжрегіональної співпраці», ми прагнемо посилити бізнес-зв’язки в громаді й створити простір не лише для спільної роботи, а й подальшого спілкування. Захід відбудеться 30-31 березня 2016 року в конференц-залі Вінницької об’єднаної державної податкової інспекції ГУ ДФС у Вінницькій області за адресою: м.Вінниця, вул. К. Василенка, 21 (2 поверх).

Протягом першого дня форуму учасники  зможуть познайомитись із колегами-підприємцями з громади та іншими підприємцями-переселенцями. До участі у форумі будуть запрошені підприємці із зони АТО та Криму, які бажають перенести бізнес або налагодити співпрацю у Вінницькій області, підприємці з числа переселенців, які уже успішно працюють у Вінницькій області та підприємці Вінницької області, зацікавлені у налагоджені нових ділових контактів.

Презентація успішних історій розвитку бізнесу, ярмарок-виставка товарів, робіт та послуг, неформальне спілкування допоможуть налагодити ділові контакти й укласти угоди про співробітництво. Також в цей день можна буде отримати інформацію щодо нових проектів, спрямованих на посилення соціально-економічної спроможності бізнесменів-переселенців. Розширити можливості особистісного та професійного розвитку підприємцям-початківцям можна буде, взявши участь у коуч-тренінгу, сесії бізнес-менторства та психологічному блокові.

Про правовій новації у сфері здійснення підприємницької діяльності розкажуть фахівці органів державної влади під час другого дня форуму. В цей же день для підприємців-початківців буде розкрито принципи поняття «соціальне підприємництво» й озвучено досвід соціальних бізнес-ініціатив на Вінниччині й в Україні.

Контакти

  • ВОПО “Джерело надії”
  • Орлова Христина
  • 0983069756; 0637440021

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.