Презентація: «Вони голосують для тебе - сайт про справжню політику у Верховній Раді» (Київ)

У понеділок, 21 березня, об 11.00 годині у MediaHub (м. Київ, вул. Суворова, 4/6) Громадянська мережа ОПОРА в рамках Програми USAID РАДА презентує унікальну платформу для дослідження роботи парламентарів «Вони голосують для тебе» (https://rada4you.org/).

Верховна Рада VIII скликання, котра складається з 443 народних депутатів з 11 фракцій та 2 депутатських груп, від 27 листопада 2014 року провела 4 297 голосувань. Вони голосують для тебе допомагає не загубитися у цьому масиві та об’єднує ті законопроекти, які мають значення для громадян, стосуються реформ або ж навпаки, формують напрямок розвитку країни, у групи за тематикою.

Вони голосують для тебе – це сайт для кожного, хто намагається зрозуміти, як виконують народні депутати Верховної Ради України, покладені на них зобов’язання.

Під час презентації представники ОПОРИ розкажуть про інструменти завдяки яким, можна відслідковувати та аналізувати, як кожен з народних обранців голосує за важливі законопроекти та пакети реформаторських ініціатив, чи послідовний він у своїх голосуваннях, хто голосує проти лінії фракції, з ким зі своїх колег народні депутати мають найбільшу спільність у прийнятих в сесійній залі рішеннях, а також про інші функціональні можливості ресурсу.

Окрім того, буде продемонстровано, як можна долучитися до наповнення сайту та використовувати його для відслідковування справжніх позицій народних депутатів під час важливих для українського суспільства голосувань.

Презентацію проведуть:

  • Юрій Лісовський, експерт Громадянської мережі ОПОРА;
  • Олена Рибій, керівник проекту РАДА Громадянської мережі ОПОРА;
  • Надія Бабинська, аналітик Громадянської мережі ОПОРА.

До участі у заході запрошуються експерти, представники депутатських фракцій у Верховній Раді України та їхні помічники, журналісти, політологи, представники політичних партій.

Форма для реєстрації на захід.

Захід здійснюється Громадянською мережею ОПОРА у рамках Програми USAID «РАДА: підзвітність, відповідальність, демократичне парламентське представництво», що виконується Фондом Східна Європа.

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.