Майстер-клас для активістів західного регіону на тему участі громадськості у процедурах люстрації

Громадська організація «Громадський люстраційний комітет» в рамках проекту «Участь громадськості у процедурах люстрації як запорука ефективного очищення влади в Україні» оголошує набір активістів-лідерів місцевих громадських організацій та ініціативних груп Львівської, Івано-Франківської, Тернопільської, Волинської, Рівненської, Закарпатської, Хмельницької та Чернівецької областей, які бажають взяти участь у майстер-класі.

За результатами анкетування буде обрано 50 представників місцевих громадських організацій та ініціативних груп, яких буде запрошено на майстер-клас, що відбудеться в суботу 13 лютого у м. Львові.

Під час теоретичної та практичної частини заходу експерти Громадського люстраційного комітету в доступній та простій формі пояснять ключові поняття люстрації та особливості її здійснення в Україні відповідно до Закону «Про очищення влади», та покажуть на практиці як користуватись інструментами громадського контролю для вирішення конкретних завдань.

За результатами майстер-класу кожна група отримає конкретне завдання для забезпечення контролю за процесами люстрації в регіоні та поширення інформації про процеси люстрації серед широкої аудиторії. Серед найбільш активних та результативних учасників проекту будуть відібрані 25 людей, які будуть запрошені на фінальну конференцію у Києві, де з ними будуть підписані Меморандуми про співпрацю.

Участь у заході безкоштовна. Під час заходу учасники будуть забезпечені безкоштовними кава-брейками, роздатковими матеріалами. Транспорті витрати та витрати на проживання для учасників з інших міст не відшкодовуються.

Кількість учасників обмежена, буде відбуватись відбір. Реєстрація для участі у відборі на майстер-клас відкрита за посиланням: http://lku.org.ua/master_class

Анкети приймаються до 8 лютого 2016 року. Про успішний відбір вас буде повідомлено організаторами додатково.

У разі виникнення додаткових питань прохання надсилати лист на пошту masterclass@lku.org.ua 

Громадська організація «Громадський люстраційний комітет» — громадське об’єднання, активісти якого розробили Закон України «Про очищення влади» (люстрацію), домоглися ухвалення Верховною радою і забезпечують громадський контроль за його виконанням. Ідея утворити Громадський люстраційний комітет виникла на Майдані після проголошення люстрації однією з головних вимог суспільства. Очолити цей процес Майдан доручив Єгору Соболєву, журналісту з 20-річним досвідом розслідування корупційних схем в Україні, нині народному депутату України і голові Комітету Верховної Ради з питань запобігання та протидії корупції. За рік свого існування Громадський люстраційний комітет створив та домігся прийняття Верховною радою люстраційного закону, організував прийом і обробку люстраційних скарг від громадян, яких станом на середину 2015 налічується більше 8 000, допоміг організувати роботу Громадської ради з люстрації при Мін’юсті, члени якої викрили і надали суспільного розголосу десяткам порушень люстраційного закону і корупційних схем державних чиновників, розробили і запустили онлайн-реєстр осіб, які підлягають люстрації: http://lku.org.ua/registry. У лютому Громадський люстраційний комітет опублікував список ТОП-50 «недолюстрованих», звільнення яких добивається інструментами громадського контролю.

 

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.