bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

15 січня урочисте відкриття «Центру гендерної культури» в Харкові
09.01.2016

Новий Центр гендерної культури задуманий як постійно діюча інноваційна структура, що системно працює в сфері неформальної гендерної освіти для дорослих, в основі якої лежить ідея Long Life Learning.

Ми відкриваємо місце, в якому кожна людина, незалежно від статі, віку, роду занять, соціального стану, беручи участь у різноманітних індивідуальних, групових і масових заходах, зможе отримати базові гендерні знання, в т. ч. інформацію про такі поняття як права людини, дискримінація за ознакою статі, широкий спектр гендерної проблематики.

Діяльність центру охопить, в першу чергу, Харків і Харківську область. Але, поза всяких сумнівів, ініціатива буде поширюватися на Україну, оскільки з досвідом діяльності центру зможуть знайомитися гендерні активісти та дослідники з інших регіонів України та країн, партнери, НГО гендерної спрямованості.

Центр має стати місцем міжкультурної комунікації, в якому зарубіжні гості Харкова зможуть отримати інформацію про гендерні трансформаціях, що відбуваються в Україні, про український жіночий та феміністичний рух, про діяльність НГО, а також про діяльність першого і єдиного в Україні гендерного музею - Музею жіночої та гендерної історії , екскурсії в який доповнять діяльність центру, а сам Gendermuseum стане його структурним підрозділом.

Контакти

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.