Civil Society ap: Онлайн обговорення перших кроків до співпраці людей в цифрову епоху в Україні

Цієї суботи відбудеться перше онлайн обговорення користувачів з розробниками додатку Civil Society app (Громадянське суспільство). Долучайтесь та знаходьте відповіді на свої запитання!

Додаток Civil Society app (Громадянське суспільство) - це сучасний мультифункціональний інструмент для впровадження так званого активного громадянства (lifelong active citizenship), електронної демократії (edemocracy), соціального інвестування (social investment), соціального підприємництва (social entrepreneurship), для реагування на місцеві проблеми і глобальні виклики. Він спрямован на полегшення коопераціїї та вирішення різних проблем членами місцевої громади. 

Передбачає 4 модулі: прийняття рішень, соціальне інвестування, соціальне підприємництво та інформаційне середовище.

Механізми прийняття рішень можуть використовуватися членами різних об’єднань (ОСББ, ОСН, громадські організації, партії, співінвестори, територіальні співтовариства), органами місцевого самоврядування, а також для проведення територіальних праймеріз, виборів і екзит полів. Оскільки людина не може бути компетентною у всіх сферах, більшість інструментів Civil Society app дозволяють користувачеві діяти безпосередньо або опосередковано за власним розсудом. Наприклад, користувач може голосувати при прийнятті рішень безпосередньо, або делегувати свій голос авторитетному для себе експерту, з можливістю відкликати свій голос в будь який момент до прийняття рішення.

Інструмент є доволі інноваційним, тому розробники вирішили організовати спеціальне он-лайн обговорення щодо його використання, впровадження та різних можливостей. В цю суботу, 7 листопада відбудеться перша он-лайн зустріч  з запланованого циклу.

До зустрічі на  https://www.facebook.com/events/464075953776325!

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.