bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Форум-театр «Майдан. Чого ми хотіли, але не змогли»
23.09.2015

Через півтора роки по завершенню Революції гідності частина її учасників відчуває ностальгію за єднанням, взаємодопомогою та порозумінням на площі. Також розповсюдженим є погляд, що Майдан стояв не за те, що потім сталося з країною. Розбиратись, чого хочеться від громадянського та політичного життя вже сьогодні, ми пропонуємо за допомогою театру. 

Що: театральні ігри та серйозні розмови для учасників масового протесту.

Коли: 2-4 жовтня 2015 року, 10:00-18:00 щодня з перервою на обід. 

Скільки: участь безкоштовна. 

Хто: ведучі — членкині ГО «Театр для діалогу» Ніна Ходорівська та Наталія Вайнілович.



Через півтора роки по завершенню Революції гідності частина її учасників відчуває ностальгію за єднанням, взаємодопомогою та порозумінням на площі. Також розповсюдженим є погляд, що Майдан стояв не за те, що потім сталося з країною. Розбиратись, чого хочеться від громадянського та політичного життя вже сьогодні, ми пропонуємо за допомогою театру. 

“Театр для діалогу” працює за методом театру пригноблених. Методика була заснована бразильським режисером Аугусто Боалем у 60-х рр. ХХ ст. і широко практикується по всьому світу.

Ось як учасники наших попередніх семінарів описують свої враження від участі:

“Сподобалось співіснувати з незнайомими, а згодом стати з ними хорошими приятелями”, - волонтер, с. Нижнє Селище

“Для мене відбулося психологічне розвантаження. Я зрозуміла, що таких, як я, багато, і побачила, як вони вирішують ці питання”, - жінка, що тимчасово переселилась в Київ з зони АТО.

“Здавалось, що вирішити ситуації неможливо, але на практиці ми знайшли виходи, то ж я побачила, що світло є в кінці тунеля”, - профспілкова активістка, м. Київ

“Я отримала масу позитивних емоцій”, - волонтер, м. Шепетівка

“Акторський досвід - це чудово!”, - мешканець пансіонату “Троянда”, м. Святогорськ

За результатами семінару ми можемо створити форум-виставу. Формат форум-театру передбачає активну участь глядачів у розвитку сюжетної лінії. Його особливість в тому, що кожен гість може взяти участь у сценках та запропонувати свій варіант вирішення представлених проблем. Так під час діалогу акторів та глядачів народжується істина.

Джокери (ведучі семінару та показу вистави):

Ніна Ходорівська — перформерка, журналістка, під час Майдану — співкоординаторка “Студентської асамблеї” в Українському Домі

Наталія Вайнілович — арт-терапевт та соціальний психолог, актриса та кондактор плейбек-перфомансів. 

Семінар відбудеться в рамках та за підтримки “Школи самотності” бієннале “Київська школа”. Бієннале є незалежним проектом кураторів Георга Шоллхаммера та Хедвіг Заксенхубер у співпраці з Центром візуальної культури (Київ).

Якщо Вам цікаво взяти участь у семінарі і ви готові присвятити розвитку себе та пошуку нових цікавих рішень для свого життя три дні з 10:00 до 18:00 — будь ласка, заповніть форму за посиланням .

Відео про попередні проекти “Театру для діалогу”:

https://youtu.be/TH8QZtkCoLw

https://youtu.be/gru5pEPFaW8

Контакти

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi



Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.