bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Презентація-обговорення візій майбутнього України на форумі «Ukraine Lab»
16.09.2015

23 вересня з 15.00 по 18.00 в «Арена Центрі» по вул. Незалежності, 46 відбудуться презентації та дискусії візій майбутнього України «Україна – куди рухатися далі?».

Попри воєнні дії, чимало громадян України мріють про «нову країну». Але мрії лишаються мріями, доки не стануть візіями і діями. Громадянському суспільству потрібне спільне розуміння відповідальності за минуле і майбутнє країни. Українська культурна сцена виходить на новий рівень розвитку. Водночас офіційні освіта й наука втрачають позиції; освітні реформи і підтримка неформальної освіти розвиваються слабко. Як подолати прірви між живою культурною сценою та бюрократичними механізмами? Як втримати освічену молодь в Україні? Як відбувалися процеси трансформації в сусідніх країнах? Яким буде українське громадянське суспільство через п’ять, десять років чи більше?

100 представників громадського й державного сектору, культурної та політичної сфери України, ЄС і сусідніх країн протягом форуму «Ukraine Lab» працюватимуть над візіями розвитку громадянського суспільства і культури в Україні. Своїми баченнями поділяться з івано-франківцями на публічній дискусії-обговоренні.

Форум«UkraineLab: Візії для побудови миру і нова роль громадянського суспільства і культури» проходитиме з 21 по 24 вересня в Івано-Франківську в рамках 13-го міжнародного MitOst-фестивалю.  Форуми «Ukraine Lab»  організуються німецькою спілкою MitOst та українською неприбутковою організацією «Інша Освіта» в рамках проекту «Діалог заради змін» за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини.

Програма заходу:

14.00 – Реєстрація.

15.00 – Відкриття – хто ми і чому ми тут.

15.30 – Дискусії в малих групах про візії розвитку України.

17.00 – Презентації результатів роботи груп і закриття.

18.00 – Обмін враженнями в неформальній атмосфері за кавою.

Попередня реєстрація на захід за посиланням.

Робочі мови заходу: українська/російська та англійська з синхронним перекладом.

З питань участі в події звертайтеся до координаторки «Ukraune Lab» Каріне Макіян

[email protected], +38 066 209 84 13

і прес-координаторки MitOst-фестивалю в Івано-Франківську Світлани Ославської

[email protected] +38 068 855 40 58, +38 066 773 41 61

Довідка:

13-й міжнародний MitOst-фестиваль триватиме з 23 по 27 вересня 2015 року в Івано-Франківську.Організатор – спілка MitOst, що підтримує культурний обмін, неформальну освіту та громадську активність в ЄС та сусідніх країнах.

http://mitostfestival.org/

http://mitost.org/

https://www.facebook.com/InternationalesMitOstFestival

https://www.facebook.com/UkraineLab

https://www.facebook.com/inshaosvita

Контакти

  • Світлана Ославська
  • Прес-координаторка MitOst-фестивалю в Івано-Франківську
  • [email protected]
  • +38 068 855 40 58
  • та +38 066 773 41 61

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.