bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Лекція грузинського журналіста і конфліктолога Мамуки Арешидзе в Івано-Франківську

Лекція грузинського журналіста і конфліктолога Мамуки Арешидзе «Досвід конфлікту Грузії й Абхазії та висновки для України» відбудеться 22 вересня в «Арена Центрі» по вул. Незалежності, 46 в м. Івано-Франківськ о 10.00 в рамках форуму «Ukraine Lab: Візії для побудови миру і нова роль громадянського суспільства і культури».

Мамука Арешидзе, директор «Центру кавказьких стратегічних досліджень», засновник «Клубу вільних експертів», автор і ведучий програми «Палітра Кавказу» (Палітра-ТБ), докторант Грузинського технічного університету. 

Консультант програм та проектів Євросоюзу і ООН: спільного проекту ЄС і ООН з розвитку у форматі COBREM «За громадянську гідність» (2013), проекту NDI з розробки законодавчої бази з питань соціально-економічного розвитку гірських регіонів Кавказу (2011), проекту ООН «Громадянський форум – за мир і розвиток, регіональний контекст – виклики та перспективи» (2011). Керівник проекту «Стамбульський процес» при міжнародному центрі з конфліктів та переговорів (ICCN).

Автор низки публіцистичних робіт та документальних фільмів. Лауреат державних і міжнародних нагород з журналістики й конфліктології. 

Форум «UkraineLab: Візії для побудови миру і нова роль громадянського суспільства і культури» проходитиме з 21 по 24 вересня в Івано-Франківську в рамках 13-го міжнародного MitOst-фестивалю.  Форуми «Ukraine Lab»  організуються німецькою спілкою MitOst та українською неприбутковою організацією «Інша Освіта» в рамках проекту «Діалог заради змін» за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини.

Реєстрація на лекцію з 9.30.

За додатковою інформацією звертайтеся до прес-координаторки MitOst-фестивалю в Івано-Франківську Світлани Ославської

svitla.ilchenko@gmail.com +38 068 855 40 58, +38 066 773 41 61

Довідка:

13-й міжнародний MitOst-фестиваль триватиме з 23 по 27 вересня 2015 року в Івано-Франківську.Організатор – спілка MitOst, що підтримує культурний обмін, неформальну освіту та громадську активність в ЄС та сусідніх країнах.

http://mitostfestival.org/

http://mitost.org/

https://www.facebook.com/UkraineLab

https://www.facebook.com/inshaosvita 

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.