bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Актуальні практики Інтернет-права: online-дискусія
16.09.2015

Актуальні практики Інтернет-права

Інтернет-право UA запрошує правників, журналістів та усіх, хто цікавиться медіа та Інтернет взяти участь в online-дискусії “Актуальні практики Інтернет-права”!

На сьогоднішній день майже не можливо уявити особисте життя людини, роботу будь-якої організації чи установи без Інтеренту та без їхнього представлення у віртуальному просторі. Однак, через те, що Інтеренет занадто швидко став невід’ємною частиною життя людства, проблема врегулювання нових “електронних відносин” у праві залишається актуальною у будь-який період розвитку Інтернет.

Вважаємо, що лише прямою дискусією з користувачами “Всесвітньої павутини” можливо віднайти бачення подальшого розвитку віртуального простору, в тому числі, і з точки зору права. Тільки так можна зберегти баланс між регулюванням та вільним розвитком кожного користувача в мережі, правом на доступ до Інтернет, свободою вираження своїх думок, тощо.

У рамках проекту передбачається проведення відкритої online-дискусії (прямий ефір на YouTube) зекспертами від різних юридичних компаній, які розкажуть слухачам про практики захисту прав в сферах Інтернет-права, медіа-права, авторського права, поділяться своїм баченням розвитку Інтернет.

Деталі заходу та форма реєстрації за посиланням: goo.gl/P5LaZ3

У рамках заходу передбачені прямі включення з вишів, які організовано прийматимуть участь в online-дискусії. Якщо ви бажаєте долучитись саме в такому форматі та задати питання безпосередньо online – напишіть нам на “contact[at]ilaw.net.ua”.

Контакти

  •  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.