bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

13-й міжнародний MitOst-фестиваль відбудеться в Івано-Франківську
07.09.2015

13-й міжнародний MitOst-фестиваль триватиме з 23 по 27 вересня 2015 р. MitOst-фестиваль є місцем зустрічі членів спілки MitOst з різних країн. Він створює середовище для спілкування між ними та мешканцями Івано-Франківська. Організатор – спілка MitOst, що підтримує культурний обмін, неформальну освіту та громадську активність в ЄС та сусідніх країнах.

Фестиваль є мандрівним і щороку відбувається в різних містах. Цього року Івано-Франківськ отримав можливість приймати цю подію і разом з нею понад 200 гостей з Німеччини, Польщі, Грузії, Вірменії, Молдови, України, Росії та інших країн.

У фокусі цьогорічного MitOst-фестивалю теми урбаністики, екології, прав людини, міграції, неформальної освіти, єврейської та німецької спадщини в Івано-Франківську. Учасники також обговорюватимуть,як країни виходять з кризи і які можливі сценарії для України.

Під час фестивалю гості разом з мешканцями Івано-Франківьска проведуть понад 50 майстер-класів, подіумних дискусій на політичні теми, лекцій, презентацій соціальних ініціатив, літературних, музичних і театральних заходів. Зокрема, дискусію «Культура і конфлікт», кінопокази від фестивалю Docudays, документального фільму Анґеліки Віттліх «Ось іде людина» (за книжкою Александра Ґранаха, перекладеною Галиною Петросаняк), презентацію книжки Ґабріеля Волькенфельда “Wir Propagandisten”, присвячену проблемам ЛГБТ-спільноти.

Однією з ключових подій MitOst-фестивалю стане 2-й форум «UkraineLab: Візії для побудови миру і нова роль громадянського суспільства і культури».

Серед учасників фестивалю Юрій Андрухович, Юрко Прохасько, Галина Петросаняк, Юрій Іздрик, а також культурні менеджери, громадські активісти і представники державних структур з ЄС та України.

Довідка:

Спілка MitOst підтримує культурний обмін і громадянську активність в Європі й сусідніх країнах. Налічує близько 3 тисячі членів у понад 40 країнах. MitOst надає можливість своїм членам втілити власні проекти. В Україні близько сотні членів MitOst. Їхні проекти: Майстерня Громадської активності, Студії живої історії, форум «Ukraine Lab», програма обмінів Tandem Ukraine.

Зокрема, в Івано-Франківську:

Майстерня сільських ініціатив: facebook.com/MaysternyaNaSeli

Хата-Майстерня: facebook.com/KhataMaysternya

У попередні роки фестиваль відбувався у Новому Саді в Сербії, Ляйпциґу в Німеччині, Чеських Будейовіцах та інших містах. 2008 року фестиваль приймав Ужгород.

Контакти

  • Прес-коодинаторка MitOst-фестивалю в Івано-Франківську Світлана Ославська
  • Cпілка MitOst
  • [email protected]
  • +38 068 855 40 58 / +38 066 773 41 61
  • http://www.mitost.org/
  • ФБ-подія: http://on.fb.me/1UCsfyb

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.