bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Перша Книжкова Толока в Запоріжжі
12.08.2015

16-18 жовтня в Запоріжжі відбудеться Запорізька книжкова толока. Програма фестивалю передбачає проведення соціокультурних та мистецьких заходів, у яких візьмуть участь українські та зарубіжні видавці, письменники, поети, художники-ілюстратори та дизайнери. 

Усі фестивальні події проходитимуть на базі виставкового центру «Козак палац». Організатори книжкової толоки – Асамблея діячів культури Запоріжжя та Центр мистецтв «АРТ-Простір».

З 2008 року в Запорізькій області не проводилось жодного резонансного культурного заходу у форматі книжкового фестивалю. Разом з тим видавничі форуми та книжкові виставки набули особливої актуальності на тлі подій, що відбуваються в нашій країні. У цих умовах Запоріжжя має стати форпостом українського слова, української думки й української книги. Саме тому було засновано фестиваль «Запорізька книжкова толока». Організатори переконані: Толока сприятиме інтеграції громади регіону до загальноукраїнського та міжнародного читацького простору, а також – пошуку суспільних компромісів та порозуміння. Адже саме культура об’єднує націю.

Мета фестивалю – залучення до суспільного діалогу різних верств населення, зокрема вимушено переміщених осіб (ВПО), членів сімей військовослужбовців, людей з особливими потребами, молоді й інших категорій мешканців м. Запоріжжя та Запорізької області.

Протягом трьох днів Толоки увагу учасників буде спрямовано, зокрема, на узгодження поглядів щодо пом‘якшення дестабілізуючих наслідків конфлікту в Україні, формування відкритого комунікаційного і творчого простору, інтеграцію до суспільного життя людей з особливими потребами, створення умов для відновлення традицій родинного читання.

У рамках фестивалю також проводиться всеукраїнський конкурс поезії та короткої прози «Запоріжжя в часі і просторі». За його підсумками буде видано Альманах Запорізької книжкової толоки, де разом з кращими роботами авторів-конкурсантів будуть опубліковані твори визнаних письменників – учасників фестивалю.

Додаткова інформація

http://toloka.net/ 
https://www.facebook.com/booktoloka

Інформація про організаторів:

Асамблея діячів культури Запоріжжя
http://culture.zp.ua/ 

Центр мистецтв “АРТ-Простір”
http://art-prostor.zp.ua/ 

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.