bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Truth for Youth: перспективи Угоди про асоціацію Україна-ЄС для молоді та бізнесу
13.07.2015

The U.S. Youth Council Ukraine запрошує активну та цілеспрямовану молодь до участі в освітньому інформаційно-аналітичному проекті «Truth for Youth».

Метою проекту є допомога молодим українцям дізнатись більше про відносини між Україною та ЄС, деталі та наслідки імплементації Угоди про асоціацію, сфери співробітництва та перспективи для України.

Гостем першої зустрічі буде Тарас Качка, спеціаліст з міжнародного права, член української делегації України в переговорах з ЄС щодо Угоди про Асоціацію, колишній виконуючий обов’язки Президента Американської торгової палати, а зараз керівник «Українського медіа-центру реформ» (УМЦР).

Ви зможете дізнатись про першочергові реформи в Україні для ефективної реалізації Угоди про асоціацію Україна - ЄС, її інституційних положень, підходи щодо гармонізації законодавства України до стандартів ЄС, а також особливості переговорного процесу під час напрацювання тексту Угоди.

Місце: Американські Ради, Київ, вул. Еспланадна, 20

Дата: 17 липня, 18:00

Реєстрація триває до 23.00 16 липня - тут 

Деталі за телефоном: +380 (96) 769 98 98

Контакти

  • +380 (96) 769 98 98

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.