bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Літній наметовий табір «Енерджайзер Кемп»
03.07.2015

Енерджайзер Кемп – це середовище для розвитку еко-ініціатив, спільної роботи однодумців в дружній і надихаючій атмосфері та активний відпочинок на лоні прекрасної української природи.

В програмі табору  більше 30 інтерактивних сесій, майстер-класів та воркшопів за темами: традиційна та альтернативна енергетика, зміни клімату, біорізноманіття та збереження природи, розвиток екологічного руху, творча переробка та повторне використання старих речей

А також: рафтинг, скелелазіння, ренінг з фотографування живої природи, екскурсія парком “Бузький гард”, командні квести, фільми, вечірні ватри і це ще не весь перелік…! ;)

Умови таборування – максимально дружні до довкілля: проживання в наметах, смачне вегетаріанське харчування, енергозабезпечення – сонячні панелі, душ – саморобні сонячні колектори.

Таборова вкладка: 150,00 грн за весь період таборування +120,00 грн за добу на одну особу за харчування (є можливість харчуватися самостійно).

Реєструватися можна як на весь термін табору, так і на декілька днів.

Реєстрація учасників триває до 6 липня. Поспішай!

Реєстрація за посилання 

В разі виникнення запитань звертайтесь до координатора табору Олесі Бурдюк 067 36 36 226

Слідкуй за новинами на сторінці табору в соцмереж Facebook https://www.facebook.com/events/1636321556583800/

 

 

Контакти

  • https://www.facebook.com/events/1636321556583800/

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.