Фестиваль радощів JoyFest: Діти у Фортеці

Вже за півтора тижні на киян чекає Перший фестиваль дитячих народних театрів JoyFest. Діти. Малеча зможе не тільки відкрити для себе незабутній світ театру та переглянути вистави, але й спробувати свої сили у акторській професії.

16 та 17 травня 2015 року у самому серці Києва - на території Київської фортеці відбудеться дитячий фестиваль нового формату. Захід об'єднує кращі дитячі театральні колективи Києва та області, дорослі театри, досвідчених педагогів з театральної майстерності та народних майстрів.

У конкурсній програмі візьмуть участь колективи з акторами у віковій категорії від 5 до 16 років. Вони змагатимуться у "дорослих" фестивальних номінаціях: "Краща вистава", "Краща режисерська робота", "Кращий акторській ансамбль", "Краще музичне оформлення" "Краще хореографічне та пластичне рішення" та інші спеціальні номінації від журі JoyFest.Діти. До речі, оцінювати виступи юних акторів будуть досвідчені педагоги. Очолити журі дав згоду професор, режисер, хореограф, драматург, народний артист України Лев Сомов.

"JoyFest.Діти - це справжній фестиваль-конкурс. Це зовсім не простий розважальний захід - тут все "по-дорослому". За одним винятком: у нас всі учасники - переможці! Цей проект, перш за все, націлений на популяризацію мистецтва у будь-якому його вигляді. Хибно вважати, що в ці непрості для нашої країни часи, українці не мають гострої потреби у мистецтві. Навпаки, зараз люди, як ніколи, відчувають культурний вакуум. І його має хтось заповнювати якісно та з добрими намірами. Не зважаючи ні на які проблеми, кожен з нас має продовжувати робити свою справу. Діти дуже гостро відчувають настрій дорослих і ми маємо генерувати позитивну енергію, в першу чергу, в собі, щоб транслювати її рідним та близьким, ділитися цією енергією з оточуючими. Це найголовніше, що створює моральний та психологічний клімат у суспільстві.

Наша справа – соціальна ініціатива команди проекту JoyFest – творити добро, допомагати людям - як маленьким учасникам, так і всім-всім відвідувачам наших заходів - знайти в собі нове та краще, дарувати зрозуміле, позитивне та доступне дитяче мистецтво", - впевнений меценат та ідеолог проектів Громадської організації "Міжнародний соціально-культурний проект "Джойфест" Дмитро Поліщук.

Організатори JoyFest. Діти розповіли, що переглянули досить багато заявок на участь у фестивалі. Були відібрані театральні роботи з найвищим рівнем майстерності та з найцікавішим матеріалом.

"- Діти на сцені - це потужний заряд позитиву, котрий не залишає ніколи байдужим, - розповідає куратор проекту JoyFest. Діти Анастасія Лісовик. - У програмі фесту братимуть участь досить сміливі та нетипові дитячі постановки. Наприклад, один з колективів покаже поетичну виставу за поемою Шевченко "Тополя" англійською мовою, інший театр презентує міні-оперу, також у програмі є дві лялькові вистави у виконанні дітей. Два спеціальних гостя JoyFest. Діти покажуть вистави, створені за допомогою піску та новаторську й чуттєву композицію за п'єсою Чехова "Чайка". Такий насичений мікс подій є тільки на нашому фесті!"

Також на гостей фестивалю радощів очікують дитячі вистави від дорослих народних театрів, творчі заняття, майстер-класи з акторської майстерності й гриму та багато інших розваг.

Організатори заходу: ГО "Міжнародний соціально-культурний проект "Джойфест" та НІАМ "Київська фортеця".

JoyFest. Діти працюватиме з 11 і до вечора 16-17 травня за адресою: М Печерська, НІАМ "Київська фортеця", вул. Госпітальна, 24А.

Докладна програма JoyFest.Діти на сайті: http://www.joyfest.info/

Долучайтеся на Facebook: https://www.facebook.com/JOYFEST.Kiev

Є питання? Телефонуй: 067-658-96-56 та 063-450-47-46.

Партнери JoyFest.Діти

Інформаційні: сучасний пізнавально-розважальний журнал "Професор Крейд", перший сайт авторської журналістики fraza.ua, інформаційний портал ГУРТ, міські портали "7 buttons", "44.ua", Topclub, ArtMisto, "melpomena.net", Корисна картка, Cultprostir, today.kiev.ua.

Партнери: компанія "Життєдайна вода", кафе-кондитерська Leole, Будинок авторських робіт "Дар", найсмачніші пироги PieShop, компанія Popa Rada, Дитячий клуб "Атюдики", театр "Маскам Рад",  школа акторської майстерності "Маска", театр "Студія 5.1", Театр-студія Splash, театральная студія Dramachool, Red Raven Art Studio, студія розпису  Henna Friends, народний театр історичного костюму "Святогор", найкращі хот-доги та кава від Papa Grill, компанія комплексного технічного обслуговування заходів rentall.in.ua.

 

 

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом!Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.