bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Європейський Херсон: тиждень заходів у місті від Представництва Європейського Союзу в Україні

22-27 квітня 2015 року у Херсоні відбудеться низка важливих заходів на європейську тематику, які організовує Представництво Європейського Союзу в Україні. Серед запланованих заходів: 12 сесія Школи європейських студій (EU Study Days), прес-конференція до старту інформаційної кампанії на Херсонщині, інтерактивний майстер-клас з малювання на воді «ЄСтвори в Україні». Також в рамках візиту делегація Представництва ЄС зустрінеться з представниками міської та обласної влади, громадськими активістами, журналістами, студентами, відвідає Інформаційний центр ЄС у Херсоні.

До заходів, які плануються до проведення, запрошуються всі охочі:

Що?     Школа європейських студій в Україні

Коли?  22-26 квітня 2015 року

Де?       м. Херсон, Конференц-зала готелю «Оптіма Херсон», просп. Ушакова, 43

Проект EU Study Days (Школа європейських студій в Україні) – це освітня можливість для українських студентів, випускників та громадських активістів дізнатися більше про Європейський Союз та стосунки між ЄС та Україною від ключових експертів у цій сфері. Дванадцята за рахунком Школа згуртує учасників із південних регіонів України: Херсонської, Одеської, Миколаївської, Кіровоградської областей та АР Крим.

Що?      Прес-конференція до старту інформаційної кампанії «Херсонщина. Територія можливостей»

Коли?   24 квітня 2015 року, 11.00 – 12.30

Де?        м. Херсон, площа Свободи, 1

Під час прес-конференції організатори розкажуть про інформаційний проект Представництва ЄС «Херсонщина. Територія можливостей», завдяки якому жителі міста та всього регіону отримуватимуть актуальну інформацію про можливості, які відкриває Угода про асоціацію з ЄС для Херсонської області. Інформація охоплюватиме 5 найактуальніших для регіону тем: сільське господарство, розвиток малого та середнього бізнесу, машинобудівництво та розвиток транспорту.

Що?     Публічний майстер-клас з малювання на воді «ЄСтвори в Україні»

Коли?  26 квітня 2015 року, 13.00 – 14.00

Де?       м. Херсон, міська набережна, біля пам’ятника першим корабелам

Представництво ЄС запрошує усіх охочих на майстер-клас «ЄСтвори в Україні», під час якого буде створено картину на воді. Техніка малювання на воді, яка називається «ебру», передбачає, що фінальний малюнок можна перенести з води на папір і отримати готову картину. Під час майстер-класу учасникам запропонують разом з професійним художником створити такий «водяний» малюнок, який символізуватиме відносини Україна – ЄС. Висловити свої бачення європейської України та Херсонщини на «водяному» полотні, обрати фарби та візуальні елементи для малюнку зможе кожен охочий. Після створення спільного малюнку та перенесення його на полотно, учасники акції будуть запрошені до малювання власних картин на вільну тему. Створений малюнок буде презентовано Інформаційному центру ЄС, який працює на базі Херсонського державного університету.

Візит делегації Представництва ЄС до Херсону відбувається в рамках інформаційної кампанії «Будуймо Європу в Україні». Це серія інформаційно-просвітницьких заходів (публічних заходів, вуличних акцій, семінарів, тренінгів, круглих столів), які Представництво ЄС в Україні проводить протягом року в різних містах України. Мета кампанії –  поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС у різних галузях.

За деталями щодо проведення акції звертайтесь до Ольги Гуртовенко, телефон +38(050)820-27-77, [email protected].

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.