bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Громадське обговорення логотипу «Еко-Буковина»

Чернівецька міська громадська організація «Бізнес-центр» запрошує всіх зацікавлених осіб взяти участь у громадському обговоренні логотипу та бренду “Еко-Буковина”, що розроблені в рамках проекту транскордонного співробітництва «Еко-Карпати – розвиток еко-бізнесу в прикордонних Карпатах як спосіб поліпшення конкурентоспроможності економіки» MIS ETC код 1603, що впроваджується в межах Спільної Операційної Програми Румунія – Україна – Республіка Молдова 2007-2013.

Захід відбудеться 21квітня 2015 р. о 10.30 в конференц-залі бізнес-центру “Інтерсіті” за адресою вул. Т. Шевченка, 28, м. Чернівці. 

 Учасники заходу:

Представники партнерів проекту (ADER - Асоціацією Економічного Регіонального Розвитку (м.Сучава, Румунія), Національною асоціацією з гірського сільського розвитку «ROMONTANA» (м. Варта Дорней, Румунія), Міжнародною Асоціацією Малого та Середнього Бізнесу “Small Euro Business”( м. Бєльци, Республіка Молдова) тощо.

Контакти

  • maia63@list.ru
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.