bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Живий Журнал «Про гендер»
25.03.2015

3 квітня в м. Харків відбудеться Живий Журнал «Про гендер».  Це новий формат зустрічі, в якому активісти та активістки НГО та експертки з гендерних питань разом шукатимуть можливості задля розвитку соціальної  активності та рівності, як  основних принципів захисту прав людини.

В березні цього року  представники громадських організацій різних регіонів України зібралися на зустріч у межах проекту «Платформа розвитку громадянського суспільства». Серед іншого, доповідь про гендерні аспекти в соціальному проектуванні викликала багато питань та дискусій. Спори щодо гендерних стереотипів зробили спілкування цікавим, але залишилося багато запитань. Актуальною стала потреба розібратися більш детально:

ŸЧи є гендерні проблеми в Україні та які саме?

Яким чином гендерна нерівність впливає на соціальний розвиток?

ŸЩо таке гендерні стереотипи і як вони впливають на особистий розвиток?

Яким є успішні приклади реалізації гендерної політики в європейських державах та в нашій країні?

ŸЯкими є можливості включення гендерного аспекту в соціальні проекти?

Проект «Живий Журнал» «Про гендер» - це, в першу чергу, живе спілкування. У всіх присутніх буде можливість отримати відповіді від експерток на власні запитання.

Рубрики  журналу до обговорення:

  • «Дещо про гендер» - це відповіді на запитання, які задає кожна людина, коли почує вперше термін «гендер» та знищення найвідоміших стереотипів щодо нього.
  • «Як це працює» -  рубрика про те, як саме написати якісний соціальний проект та врахувати гендерні аспекти, при цьому вірно розставити акценти.
  • «Історії успіху» - ще одно підтвердження, що гендерні питання є завжди, в будь-якому суспільстві, де живуть люди.
  • «Партнерства та спільні проекти»  - презентація можливостей співпраці НГО з експертами  та організаціями, поради та консультації.

Обговорення кожної рубрики журналу відбудеться за участю запрошених експерток з гендерних питань.

Ми запрошуємо на зустріч представників та представниць ініціативних груп, членів урядових та неурядових організацій, волонтерів та волонтерок, активістів та активісток органів самоврядування.

Захід відбудеться 03.04.15  в Харківській державній науковій бібліотеці ім. В. Г. Короленка (пер. Корленка,  18. Початок об 11-00)

Для участі в заході  надішліть інформацію  на адресу: [email protected]   з поміткою в темі «Живий Журнал «Про гендер»

  1. ПІБ
  2. Організація, посада
  3. Контакти – електронна пошта, телефон
  4. Запитання щодо гендерної тематики (якщо маєте)

Контакти

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.