28 січня, о 19-00 Плейбек-перформанс. Це невеликі імпровізовані мініатюри, авторами яких є Ви! Ваші особисті історії (випадки життя, мрії, переживання, почуття, сни) оживають на сцені. Актори, почувши Вашу історію, одразу грають її в різних формах плейбек-театру. Це дає Вам унікальну можливість побачити себе
зі сторони і, можливо, по-новому подивитися на звичні речі. Або просто отримати задоволення.
Головне - будьте готові ділитися своїми історіями!
Після перформансу відбудеться спільне обговорення (для акторів та глядачів), де буде
можливість поділитись емоціями, думками та враженнями щодо піднятих у виступі тем, суті
самого плейбек-театру, поспілкуватися з представниками громадської організації «Театр для діалогу» та дізнатись більше про різні форми інтерактивного театру.
Вхід вільний. Але на вході вас зустріне Чарівний Капелюх, який допомагає здійснюватися чудовим ідеям! Просимо вас підтримати проект Спільнокошту, зробивши посильний внесок у цей
Чарівний Капелюх!
Місце проведення перформансу - метро “Шулявка”, Кіностудія Довженка, Центр науки та мистецтва “Дія”, перший поверх, чорна зала. Будівля Малої академії наук, з білими колонами та синім дахом.
В приміщенні може бути прохолодно, вдягайтесь тепленько!
Подія у ВК - https://vk.com/pbtft
Подія у ФБ - https://www.facebook.com/events/888691987830398/?fref=ts
***
“Театр для діалогу” - група активістів, що працюють з методикою Театру пригноблених для створення змін у суспільстві. Ініціатива народилась, як альтернатива насильницькому протестові на Майдані у січні 2014 року.
Протягом 2014 року учасники ініціативи провели більше 20ти заходів, відвідали 6 міст України та залучили близька 1000 людей до своїх показів та семінарів. Деякі теми, з якими працювала ініціатива: протести під час Майдану, життя переселенців, проблеми молоді, роль та місце жінки в українському суспільстві, корупція у вищій школі, та інші.
Фейсбук сторінка ініціативи:https://www.facebook.com/theatrefordialogue
Театр пригноблених — театральна методика, яка була створена бразильським режисером і політиком Аугусто Боалем спеціально для того, щоб створювати безпечне середовище для участі кожного в творчому процесі та використання мистецтва для обговорення та вирішення соціально-економічних проблем. Зараз команда «Театру для діалогу» перекладає книгу Аугусто Боаля «Ігри для акторів та не акторів» українською мовою. Ця книга буде корисна всім, хто займається театром або театральними практиками, а також активістам, які працюють над розбудовою діалогу.
На цьому сайті можете прочитати та підтримати кампанію спільнокошт: http://goo.gl/2cKucb
Коментарі