bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Прес-конференція «Відкритість української влади. Результати моніторингу»

10 грудня 2014 року з 10.00 до 11.00 в УНІА «Укрінформ» (вул. Б.Хмельницького 8/16) ГО «Інститут розвитку регіональної преси» (ІРРП) оприлюднить рейтинг відкритості 56 сайтів центральних органів виконавчої влади згідно з результатами моніторингу, проведеного в 2014 році.

Моніторинг відкритості офіційних веб-сайтів 56 центральних органів виконавчої влади України є щорічним дослідженням, в якому фіксується рівень відкритості центральних органів виконавчої влади України. На цій прес-конференції його результати будуть представлені вже вчетверте.

Проект з моніторингу відкритості веб-сайтів  56 центральних виконавчих органів влади (міністерств, державних служб та агентств, центральних органів виконавчої влади зі спеціальним статусом тощо) виконується 2014 року за підтримки Міністерства зовнішніх справ Чеської Республіки. Моніторинг у 2011-2013 рр. проводився за підтримки Національного фонду на підтримку демократії (National Endowment for Democracy, США). Проект спрямований на покращення доступу ЗМІ та громадян до інформації на веб-сайтах органів влади та сприяння розвитку електронного врядування. Детальнішу інформацію про проект дивіться у розділі „Моніторинг влади“ на веб-сайті ІРРП -  www.irrp.org.ua/monitoring.html.

Реєстрація на прес-конференцію:

за цим гіперпосиланням

- або за телефонами: 044-279-41-99, 067-234-42-16 (контактна особа – Оксана Євтушенко)

- або листом на електронну адресу websites.vlada@gmail.com (повідомити П.І.Б. учасника, назву установи чи видання, посаду, контактний телефон та емейл).

Довідка: Інститут розвитку регіональної преси (ІРРП) – неприбуткова громадська організація, заснована у серпні 2006 року, яка сприяє розбудові громадянського суспільства шляхом розвитку професійних, життєздатних та плюралістичних ЗМІ в Україні.

Контакти

  • 044-279-41-99
  • 067-234-42-16 (контактна особа – Оксана Євтушенко)
  • http://www.irrp.org.ua/
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.