Пікет Кабміну з вимогою негайно закупити лікарські препарати

У середу, 24 вересня, о 9.30 активісти пацієнтських організацій, батьки хворих дітей  проведуть пікет із вимогою до уряду покарати винних за зірвані державні тендери на закупівлю ліків та негайно знайти спосіб провести закупівлю препаратів. 

Пікетувальники принесуть під Кабмін дитяче взуття, аби всі чиновники могли побачити, що вже завтра ці речі можуть лишитися своїх маленьких господарів.

Міністерство охорони здоров'я України так і не провело тендери на закупівлю ліків. Це призведе до того, що тисячі хворих  на ВІЛ, гемофілію, фенілкетонурію, муковісцидоз, рак не отримають ліки своєчасно та змушені будуть перервати терапію. Ліків досі нема навіть по дитячих програмах. У багатьох випадках це загрожує погіршенням стану здоров'я та навіть смертю пацієнтів. Крім того, все попереднє лікування таких хворих, яке здійснювалось за державні кошти, буде  марним.

БФ «Пацієнти України» неодноразово звертали увагу МОЗу і Кабінету Міністрів України на ситуацію із закупівлею ліків в Україні та пропонували різні виходи з ситуації, яка щомісяця погіршувалась. Всі листи, пікети, акції та вимоги звільнити та покарати винних за зірвані тендери були проігноровані, тендери досі не оголошені. 2014 рік увійде в історію як абсолютний провал з реалізації державних програм лікування!

Спікери пікету:

Никодим, тато онкохворої дитини.

Анжела, мати хлопчика, який проходить процедуру гемодіалізу.

Ірина Гавришева, представник інтересів пацієнтів з муковісцидозом.

Дмитро Шерембей, директор БФ «Пацієнти України».

Контактні особи:

Красненкова Наталя - 067 465 54 26,

Устінова Олександра - 067 550 15 70

Контакти

  • Красненкова Наталя - 067 465 54 26
  • Устінова Олександра - 067 550 15 70
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом!Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.