bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Впізнай миттєвості твоєї Європи: фотовиставка з вікториною в Івано-Франківську

Під час офіційного візиту в Івано-Франківськ представництво ЄС проведе показ світлин та вікторину «Впізнай миттєвості твоєї Європи».  Акція відбудеться на Вічевому Майдані  в рамках  інформаційної кампанії «Будуймо Європу в Україні».

На фотовиставці будуть представлені світлини, які продемонструють спорідненість європейських та українських міст, цінностей та звичок їхніх мешканців. Фотовиставка супроводжуватиметься вікториною на знання фактів про Європейський Союз. Організатори запрошують мешканців Івано-Франківська продемонструвати, наскільки добре українці знайомі з історію створення Євросоюзу, досвідом, традиціями та мистецькими надбаннями європейських народів. Найактивніші учасники вікторини отримають на згадку пам’ятні фотографії, сувеніри та призи від Представництва ЄС. 

Усі охочі запрошуються на:

Що?  Вулична фотовиставка з вікториною «Впізнай миттєвості твоєї Європи»

Коли17 вересня 2014 року (середа) з 13.00 до 14.00

Де?  м. Івано-Франківськ, Вічевий Майдан

Чому?  Усі охочі отримають можливість:

- виграти пам’ятні призи під час вікторини на знання фактів про ЄС

- долучитись до вуличної фотовиставки та отримати фото на пам’ять

- поставити запитання експертам з Представництва ЄС під час відкриття

- дізнатись більше про інформаційну кампанію «Будуймо Європу в Україні»

- ознайомитися з довідковими публікаціями  та  інформаційними матеріалами на європейську тематику

 Також в рамках візиту 17 вересня делегація Представництва ЄС в Україні зустрінеться з представниками Івано-Франківської міської ради та Івано-Франківської  обласної державної адміністрації, відвідає Центр європейської інформації на базі Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І.Франка, зустрінеться з представниками Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника, проведе інформаційний семінар на тему «Угода про асоціацію з ЄС: вплив на сільське господарство України» для представників малого та середнього бізнесу.

 Інформаційна кампанія «Будуймо Європу в Україні» - це серія інформаційно-просвітницьких заходів (вуличних акцій, виставок, семінарів, тренінгів, круглих столів), які Представництво ЄС в Україні проводить протягом року по всій Україні. Мета кампанії – пояснити важливість реалізації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС. Наступним заходом інфокампанії стане відкриття інформаційного центру ЄС та проведення вуличного арт-перформансу у Миколаєві 26 вересня. До участі у заходах в рамках інформаційної кампанії Представництва ЄС запрошуються усі охочі.

 За деталями щодо проведення акції звертайтесь до Ольги Гуртовенко, телефон +38(050)820-27-77, ogurtovenko@internews.ua.

Контакти

  • Ольга Гуртовенко
  •  +38(050)820-27-77
  •  ogurtovenko@internews.ua
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.