bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

П’ята Літня школа MediaNext

 Цього літа навчання з основ цифрових медіа від Інтерньюз-Україна в рамках Літньої школи MediaNext відбудеться серед лісів та озер Чернігівщини - на мистецькому хуторі Обирок.

Вже вп’яте МГО “Інтерньюз-Україна” та спільнота медіа-інноваторів MediaNext запрошують студентів факультетів журналістики та медіа-активістів на Літню школу з нових медіа MediaNext.  Впродовж чотирьох днів, з 26 по 29 серпня 2014, за десятки кілометрів від найближчого міста, учасники вивчатимуть основи ефективної роботи з інструментами Інтернету та комунікації в онлайні.

 Що це за школа? П’ята Літня школа MediaNext - це чудовий шанс для студентів, молодих журналістів  та медіа-активістів поглибити свої знання в розумінні Інтернету та роботі в інформаційному просторі. Цього разу організатори Школи акцентуватимуть на ефективній роботі з онлайн-інструментами, протистоянні інформаційним війнам, перевірці інформації на достовірність та побудові репутації в онлайні.

 Лекторами школи MediaNext стануть експерти з нових медіа, журналісти та редактори українських ЗМІ. Лекторами виступлять також і учасники спільноти медіа-інноваторів MediaNext.

 Як показує досвід, навчання від MediaNext пришвидшує кар’єрний ріст учасників та допомагає їм втілювати власні ідеї. Сьогодні випускники наших шкіл успішно ведуть бізнес-проекти, працюють у ЗМІ та громадських ініціативих, реалізуючи отримані навички. Школа є місцем зустрічі найбільш активної молоді з різних куточків України.

 Хто може взяти участь?

До участі запрошуються студенти факультетів журналістики, а також медіа-активісти (до 25 років) з усіх областей України. Ми оберемо 15 учасників на конкурсних засадах. Перевагу матимуть ініціативні та креативні молоді люди, які чітко розуміють, як і де застосовуватимуть отримані навички.

 Дати та місце проведення: Школа відбуватиметься з 26 по 29 серпня 2014 на хуторі Обирок (Чернігівська обл.).  Збір учасників - о 10 ранку 26 серпня в Києві для трансферу на місце проведення.

 Умови участі:   

Участь безкоштовна,  Обов’язковими умовами участі є:

1) заповнення онлайн-анкети реєстрації

2) реєстраційний внесок у 300 грн.

3) ноутбук або планшет

 Організатори забезпечують учасників матеріалами, харчуванням та надають трансфер (Київ-Обирок-Київ).  Учасникам буде забезпечене проживання на хуторі Обирок.

 УВАГА! Учасники самостійно забезпечують собі проїзд з інших міст України до Києва (необхідно прибути до Києва до 10 години ранку 26 серпня) і назад (від’їзд з Києва - починаючи з 7ої години вечора 29 серпня).

 Дедлайн для заявок: Заявки на участь у П’ятій Літній школі MediaNext приймаються до 18.00, 19 серпня 2014 року.

 Реєстрація через онлайн-анкету:

Результати відбору –  до 18.00 середи 20 серпня 2014.

 Контакти: Віталій Мороз, керівник програм нових медіа, 063 700 22 66, 044 458 44 40 vitaliy.moroz (at) gmail.com

 Twitter: @medianext_ua. Хештег - #medianext_ua

Cторінка в Facebook:MediaNext Ukraine

постійна адреса анонсу - http://bit.ly/obyrok

Контакти

  • Віталій Мороз
  •  vitaliy.moroz(at)gmail.com
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.