bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Установчий конгрес «Європейського руху України»

17 травня 2014 року о 10:00 у готелі «InterСontinental» (м. Київ, вул. В. Житомирська. 2-А) відбудеться установчий конгрес громадської організації “Європейський Рух України”.

Головна мета Руху - підвищення ефективності роботи державних органів та громадських і політичних організацій з метою набуття Україною членства в Європейському Союзі.

Завдання, що ставить перед собою Європейський Рух України, полягають в активізації співробітництва всередині нашої країни та за кордоном з метою підтримки євроінтеграції України. Значну увагу Рух приділятиме захисту основоположних прав людини, забезпечення верховенства права, надання допомоги у державній владі з метою впровадження в Україні європейських норм і стандартів.

До участі у заході запрошуються: політичні лідери, кандидати у Президенти України, представники державних органів влади України, Європейської комісії та Європейського Парламенту, українських і європейських громадських організацій, дипломати та ін.

Робочі мови: українська та англійська (із синхронним перекладом).

Контактні особи: Координатори Організаційного комітету - Анастасія Воробйовська (+38-097) - 436-74-85 та Нонна Аронова (+38-063) -141-68-93 або email: [email protected]

З питань акредитації ЗМІ звертатись до Світлани Судак (+38-067) - 378-21-51 або email: [email protected]

Про Вашу участь* (не більше 2 представників від однієї організації) просимо повідомити до 14 травня 2014 року електронню поштою: [email protected]

За оновленнями в програмі слідкуйте на сайті Міжнародного центру перспективних досліджень.

Європейський Рух України на facebook.

Установчий конгрес Європейського Руху України на facebook.

* Організаційний комітет залишає за собою право обмежити кількіість представників від кожної організації

Контакти

  • Контактні особи:Анастасія Воробйовська
  • +38-097) - 436-74-85
  • Нонна Аронова
  • +38-063) -141-68-93
  • email: [email protected]
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.