bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Центр розвитку громади смт. Іванків запрошує на День національних культур

30 квітня 2014 року о 15:00 в Центрі «Довір’я» в смт. Іванків Київської області відбудеться День національних культур, мета якого підвищити рівень поінформованості членів громади про культури національних меншин, що проживають в Іванкові.

Представники національних меншин презентуватимуть культуру своїх етнічних громад, національний одяг, усну та писемну творчість, пісні та танці, блюда національної кухні. Звучатимуть живі історії людей, для яких українська земля стала рідною домівкою і місцем самореалізації в житті.  

Довідково:

День національних культур відбудеться у межах проекту «Рівні можливості для національних меншин та вразливих груп в реалізації культурних прав: багатство через різноманіття», який впроваджується Ресурсним центром ГУРТ (Україна) у партнерстві з Фондом громадянського суспільства та партнерства (Вірменія) і Центром розвитку НУО (Вірменія) за фінансової підтримки Європейського Союзу в межах програми «Культура».

Контакти:

Галина Бабич, голова правління ІРГО «Центр розвитку громади»
email: [email protected]
тел: 04591 52719

Контакти

  • Галина Бабич
  • голова правління ІРГО «Центр розвитку громади»
  • email: [email protected]
  • тел: 04591 52719
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.