bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

ІІ Міжнародний Благодійний Фестиваль талантів “Казкові Передзвони”

фестиваль казкові передзвониВ рамках зимових свят, з метою культурного, мистецького, естетичного та професійного розвитку дітей та молоді Запорізької області та всієї України, відбудеться ІІ Міжнародний Благодійний Фестиваль талантів “Казкові Передзвони”.

В рамках проекту, з 26 листопада по 03 грудня 2013р., в 10 запорізьких обласних інтернатах і притулках для дітей-сиріт пройде ряд безкоштовних творчих майстер-класів. Волонтери молодіжної організації “Наше щасливе життя” спільно з молодими художниками за підтримки Благодійного Фонду Костянтина Кондакова навчатимуть вихоавнців цих закладів виготовленню святкових листівок, картин та випічці маффінів (м’які кекси) від ТМ “Zeelandia”. Завітають з подарунками в гості до цих хлопців та дівчат й міжнародний дитячий журнал “Пізнайко”, дитячий журнал “Колобочок” та Видавництво “Мамине сонечко”, підготувавши для них цікаві бібліотечки з найцікавіших своїх видань, розмальовок та іграшок. 

07 грудня в запорізькому Палаці Культури “Орбіта” за підтримки Служби у справах дітей, Департаменту освіти і науки, молоді та спорту, Департаменту соціального захисту населення Запорізької облдержадміністрації, Благодійного Фонду Костянтина Кондакова та Благодійного Фонду “Патріот Запоріжжя”, відбудеться сам Фестиваль талантів “Казкові Передзвони”, в якому візьмуть участь провідні вокальні, театральні, інструментальні, танцювальні та акробатичні колективи й сольні учасники з усіх куточків України.

Їхні професіоналізм та творчість оцінюватиме професійне Зіркове Журі, до якого ввійшли солістка Національної опери України - Олена Гончарук, заслужені працівники музичної культури - Юлія та Віктор Гребенюк, народні артисти України, а також столичні продюсери, телеведучі та співаки. 

Окрім самої концертної програми, яка розпочнеться о 13:00 з вільним входом для всіх бажаючих, також відбудуться виставки дитячо-юнацьких малюнків і фотовиставка “Зіркові посмішки”.

12 грудня в рамках Фестивалю “Казкові Передзвони” відбудеться Обласний форум з розвитку волонтерства та інклюзивних процесів, під час якого представники громадських організацій, спеціалізованих навчальних закладів та керівництво відповідних державних служб і департаментів обміняються якісним досвідом та знаннями.

Контакти

  • http://peredzvony.org
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 1  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.