Культурно-історична подорож «Сучасна благодійність крізь погляд у минуле»

1 жовтня 2013 року з 16.00 до 18.00 Український форум благодійників проводить культурно-історичну подорож «Сучасна благодійність крізь погляд у минуле». Захід проходить у рамках відзначення Європейського дня благодійних фондів*. Партнер заходу: Музей історії міста Києва.

Українська історія благодійності бере свій початок ще за часів Київської Русі й багата на видатні імена. Результати діяльності київських благодійників минулих сторіч ми можемо сьогодні відчути й побачити майже на кожній вулиці центральної частини Києва. Також як і кожне місто в Україні пишається іменами своїх добродійників, які допомагали  створювати, розвивати та зберігати для нащадків надбання свого часу.

Саме тому в рамках відзначення Європейського дня благодійних фондів Український форум благодійників ініціює проведення культурно-історичну подорож  «Сучасна благодійність крізь погляд у минуле».

Подорож відбудеться на базі Музею історії міста Києва і розпочнеться із невеличкої екскурсії, яка розкриє діяльність таких відомих українських благодійників як Іван Фундуклей, Терещинки, Галаган, Лев та Лазар Бродський тощо. Адже відомим є факт, що у 19 сторіччі київські меценати та благодійники стали практично альтернативною силою розвитку міста: “У другій половині 19 століття у Російській імперії не було іншого такого міста, де благодійні заклади отримали б такий розвиток, як у Києві” (Ковалінський, 1995).

По завершенню екскурсії у конференц-залі музею відбудеться дискусія між учасниками подорожі щодо  взаємозв’язку традицій та практики благодійництва минулого та сучасного, та їх впливу на благодійництво майбутнього. 

Умови участі: участь у заході безкоштовна. Кількість місць обмежено, тому перевага буде надаватися представникам членів Українського форуму благодійників, а також тим, хто зареєструвався раніше.

Місце та час проведення: 16:00 – 18:00, Музей історії міста Києва, вул. Богдана Хмельницького 7 (станція метро «Театральна»).

Реєстрація: для реєстрацій необхідно заповнити реєстраційну форму та надіслати її до 18:00 27 вересня 2013 року на електронну адресу: events.ufb@gmail.com з темою листа «Культурно-історична подорож».

____________

Європейський день благодійних фондів – це ініціатива Європейської мережі донорських асоціацій, яка покликана привернути увагу суспільства до ролі благодійних інституцій у вирішенні актуальних соціальних питань на національному та локальному рівнях у різних країнах Європи. Європейський день благодійних фондів відзначається 1 жовтня кожного року.

Контакти

  • www.ufb.org.ua
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.