«Альянс» запрошує до святкування свого 15-річчя

6 вересня ДМГО «Альянс» організовує в Донецьку святкування свого 15-річчя під гаслом «Вчись по-новому».

Не дивлячись на свій «підлітковий» вік, організація є потужним центром громадської думки та генератором місцевих ініціатив. За її плечима більше 70 успішно реалізованих проектів у сферах розвитку громадянської активності та освіти, активізації громадських ініціатив серед молоді, європейської інтеграції, розвитку і підтримки підприємництва та демократії, гендерних питань, розвитку волонтерського руху в Україні та Донецькій області.

У рамках свята відбудуться заходи, які пропагандують використання методів неформальної освіти дорослих та стимулюють розвиток громадської та молодіжної ініціативи.

Головною подією свята буде відкриття тренінгового центру «Європейська площа». Особливістю цього центру є те, що він знаходить під відкритим небом у парку біля другого міського ставку. Ідея створення цього маленького наукового парку належить волонтерці EVS з  Болгарії Ірині Мітковій. Вона розробила проект парку і сумлінно займається його втіленням в життя.

Одразу ж учасники свята зможуть випробувати ідею на міцність: їм буде запропоновано взяти участь у тренінгах з «Партисипативного планування та оцінки як методу ефективності молодіжних проектів» та з розробки коротких слоганів з використанням унікальної методології «Loesje» від наших партнерів “Української мережі освіти дорослих та розвитку інновацій» та тренерів «Альянсу».

Далі святкування продовжиться на бульварі Пушкіна ярмарком різних hand-made виробів, квестом «Європейські скарби» та переглядом воєнної кінострічки «Виклик».

Слідкуйте за новинами святкування на нашому сайті,  та в соціальних мережа VK, FB.

Контакти

  • Ірина Лаврик
  • +38 (066) 431 55 25
  •  alliancedon.pr@gmail.com
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом!



Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.