bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

У Горохові та Турійську вирішуватимуть проблеми громади

7 серпня у м. Горохові та у смт. Турійськ Волинської області відбудуться круглі столу на тему: «Волонтерство як засіб відстоювання суспільних інтересів місцевих громад».

На заходи запрошені представники громадських організацій, благодійних фондів, ЗМІ, представники влади, що займаються благоустроєм міста, волонтери, органи самоорганізації населення. Під час круглих столів обговорюватимуть питання залучення ініціативної молоді до вирішення нагальних соціально-економічних проблем міста. Однією з гострих проблем Горохова і Турійська є збереження культурної та історичної спадщини місцевого значення з метою розвитку туристичної привабливості міст. У рамках проекту передбачено проведення адвокасі-кампанії щодо відновлення та подальшої охорони  цих пам’яток.

Дата: середа, 7 серпня. Час: 10:00

Місце: смт Турійськ (майдан Центральний, 5, приміщення Турійської райдержадміністрації)

Дата: середа, 7 серпня

Час: 14:15

Місце: м. Горохів (вул. Шевченка, 17, приміщення Горохівської райдержадміністрації)

Довідково:

Організатором заходу є Житомирський обласний центр молодіжних ініціатив. Партнером проекту у Волинській області виступає «Фонд місцевого розвитку».

За детальною інформацією варто звертатися до координатора проекту з розвитку волонтерства  -  Сніжани (тел. 096 51 41 542, email: cisc2010@ukr.net).

Ознайомитися з досвідом із розвитку волонтерства в Україні, волонтерськими заходами партнерських ГО, методичними рекомендаціями стосовно організації волонтерської діяльності можна на сайтах: dzvin.in.ua; cisc.org.ua; zhocmi.org.ua та в соціальних мережах, приєднавшись до груп «ДЗВІН» (Демократичне забезпечення важливих інтересів народу): Odnoklassniki, FB, VK.

Щоб отримати  консультацію з приводу вирішення тієї чи іншої соціально-економічної проблеми Вашого регіону, потрібно звернутися із письмовим описом проблеми за посиланням.

Контакти

  • Сніжана (тел. 096 51 41 542
  • email: cisc2010@ukr.net).
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.