bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Розбудова екологічної демократії в Україні – форум екологічних громадських організацій

12–13 липня 2013, Ірпінь, Київська обл. – У “Коференц Холлі Ірпінь” (вул. Жовтнева, 118-А) відбудеться Форум еко-НУО “Розбудова екологічної демократії в Україні: виклики та завдання для екологічної громадськості”. Початок (реєстрація) о 10:00.

Форум стане першим публічним заходом у рамках проекту Європейського Союзу “Розбудова екологічної демократії в Україні”, який впроваджує Всеукраїнська екологічна громадська організація “МАМА-86”. Мета заходу – сприяти координації зусиль зацікавлених представників екологічного громадського руху та посиленню їхньої спроможності брати участь у виробленні, реалізації, моніторингу та оцінці екологічної політики.

Учасники форуму – представники екологічних неурядових організацій (НУО), Мінприроди, місцевих органів влади, міжнародних та вітчизняних інституцій, які опікуються природоохоронними питаннями, розвитком громадянського суспільства та посиленням участі громадськості в прийнятті рішень.

Форум включатиме такі сесії:

  • Впровадження європейських стандартів екологічної політики в Україні.
  • Участь громадськості в екологічній політиці України: ключові виклики та досягнення.
  • Визначення ключових потреб і необхідних кроків для посилення екологічних НУО.
  • Вільний простір екологічної демократії.
  • Проблеми екологічної політики: від відчуття до формулювання.

З попередньою програмою форуму можна ознайомитися на сайті ВЕГО “МАМА-86”:

Учасників просимо зареєструватися онлайн, заповнивши анкету (не пізніше 4 липня).

Організатори заходу компенсують проїзд та проживання обмеженій кількості учасників за результатами аналізу аплікаційних анкет. Про результати відбору буде повідомлено не пізніше 5 липня.

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтеся до Олени Скрипко: +380 (44) 2270257; +380 (68) 373-71-25; Oskrypko@mama-86.org.ua.

Участь громадськості є вкрай важливою для забезпечення прогресу України в реалізації її екологічної політики, особливо якщо врахувати виклики, пов’язані із сьогоднішнім станом довкілля, брак відповідної горизонтальної та вертикальної координації для належного екологічного управління, непрозорість бюджетного процесу та випадки нецільового використання природоохоронних коштів, слабкі традиції дотримання циклів політики, зокрема на регіональному й місцевому рівнях.

Стратегічна мета проекту “Розбудова екологічної демократії в Україні” – підвищити ефективність екологічної політики в Україні шляхом посилення кваліфікованої участі громадськості в її впровадженні. Для досягнення цієї мети проект сприяє діалогу між різними учасниками відповідних політичних процесів, удосконалює обмін інформацією і сприяє прозорості та доброчесності у сфері реалізації природоохоронних заходів, посилює спроможність організацій громадянського суспільства долучатися до планування, впровадження, моніторингу та оцінки політики.

Контакти

  • Олена Скрипко: +380 (44) 2270257; +380 (68) 373-71-25; Oskrypko@mama-86.org.ua
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.