bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

У Криму почали створюватися ресурсні центри для органів самоорганізації населення

У Криму, в трьох сільських районах (Нижньогірський, Кіровський і Совєтський), у лютому місяці започатковано мережу Громадських ресурсних центрів для органів самоорганізації населення.

В рамках проекту буде відбуватися створення стійкої мережі інституцій для підтримки діяльності та розвитку органів самоорганізації населення (ОСН) у північно-східному регіоні Автономної Республіки Крим, що складатиметься з трьох тісно пов’язаних між собою районних ресурсних центрів. В перспективі така мережа зможе охопити діяльністю всю територію АР Крим та стати ефективним інструментом підтримки ОСН на республіканському рівні.

Також будуть проведені активізація існуючих ОСН та стимулювання створення нових ОСН у регіоні шляхом підвищення обізнаності населення та місцевих органів влади про можливості та переваги цих форм самоорганізації. Мережа створюється для обміну досвідом, взаємопідтримки та спільного вирішення проблем. Кримські ресурсні центри, в свою чергу, будуть діяти в мережі ресурсних центрів для органів самоорганізації населення України.

Початком масштабного проекту стала участь представників Громадської організації «Перспектива», що реалізовує проект в Криму, у «Школі самоорганізації населення», що з 24 по 26 січня проходила в Одесі, де зібралися, крім представників з Криму, представники інших регіональних ресурсних центрів для ОСН: з Києва, Дніпропетровська, Луганська, Луцька, Львова, Миколаєва та Херсона. Школа була проведена Всеукраїнською асоціацією сприяння самоорганізації населення за підтримкою Міжнародного фонду «Відродження».

Метою  проекту «Створення мережі підтримки органів самоорганізації населення Присивашшя», що здійснюється НУО «Перспектива» (с. Совєтське, АР Крим) за підтримки Програми «Громадянське суспільство та належне врядування» Міжнародного фонду “Відродження”  є поширення практик застосування прямої демократії через підтримку та популяризацію самоорганізації населення у форматі органів самоорганізації населення.

Мета програми Посилення впливу громадянського суспільства Міжнародного фонду “Відродження” - сприяння розвитку системи захисту прав громадян як споживачів державних та комунальних послуг, посилення спроможності громадських організацій щодо вироблення політики та впливу на прийняття політичних рішень із суспільно важливих питань.

 

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 1  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.