bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

З’їзд юридичних клінік вищих навчальних закладів України

Асоціація юридичних клінік України інформує, що 1 березня 2013 року відбудеться З’їзд юридичних клінік вищих навчальних закладів України. Захід відбуватиметься у м. Києві за адресою: вул. Набережно - Хрещатицька, 27, к.4. Початок о 9-00.

Метою З’їзду є оновлення мережі юридичних клінік та визначення орієнтирів їх подальшого розвитку. Юридичні клініки, які не братимуть участі у З’їзді, не будуть визнаватися членами Асоціації та в подальшому не одержуватимуть від її органів інформації щодо навчальних та інших заходів юридичного клінічного руху.

До участі у зазначеному заході запрошуються уповноважені представники юридичних клінік, для чого необхідно до 15 лютого 2013 року надіслати заповнену заявку на участь, а також оформити для участі у З’їзді офіційний документ про уповноваження.

Заявка на участь у З’їзді має містити:

  • назву юридичної клініки та ВНЗ;
  • ПІБ та посаду уповноваженої особи на участь у З’їзді;
  • контактний телефон та електронна пошта делегата.

Заповнені заявки на участь, а також організаційні питання просимо адресувати членам оргкомітету З’їзду Юлії Матвєєвій (lawclinic-ukma@ukr.net, 044 425 53 61) та Андрію Галаю (streetlawclinic@gmail.com, 044 561 18 71).

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.
<