Команда проекту “Україна активна: загоєння минулого” радо запрошує вас подати заявку на участь у семінарі-діалозі “Загоєння минулого”, який відбудеться 21-24 лютого 2013 р. на Закарпатті (місце уточнюється).
Ми хочемо провести кілька днів у безпечному просторі, запросивши минуле повернутися через наші спогади, думки, розуміння, особисті історії та випадки життя. Будьмо готові як сумувати, так і радіти, світитися життям та сміливо дивитися у майбутнє, готові бути чесними і щирими з собою та іншими, аби наше минуле, тепер чи колись пізніше, могло з миром відпустити кожного з нас для радості та любові.
До участі у семінарі-діалозі запрошуємо представники громадських рухів та організацій, національних/етнічних об’єднань Закарпаття, активні громадяни України, які зацікавлені у пізнанні свого ставлення до минувшини.
Модератори: Діана Дамша, Анжела Старовойтова, Олег Овчаренко.
Щоб узяти участь у діалозі, просимо до 9 лютого 2013 року заповнити анкету учасника.
Про результати відбору ми повідомимо особисто кожному потенційному учаснику до 14 лютого.
До подання заявок на участь у семінарі-діалозі запрошуємо громадян України, які досягли 18 років. Обов’язковою умовою є повноцінна участь протягом усіх чотирьох днів діалогу, а також дотримання прийнятих усіма учасниками правил.
Будь ласка, зауважте: ми покриваємо витрати на проживання та харчування протягом семінару. Витрати на проїзд до місця проведення семінару просимо покрити власним коштом. У разі потреби ми готові надати фінансову допомогу, пов’язану з оплатою дороги. Просимо зазначити це у анкеті учасника.
В основі діалогу лежать принципи:
Семінар-діалог є частиною проекту “Україна активна: загоєння минулого”, який впроваджується з 2010 р. командою однодумців Міжнародної громадської організації “Основи свободи” в межах програми “Церква в дії” (“Керк-ін-акціє”) міжцерковної організації ICCO (Нідерланди). Попередні діалоги відбулись у Криму, на Львівщині та на Харківщині. Здобутий успішний досвід ми хочемо перенести на більш широке коло громадськості з різних регіонів України.
Коментарі